Víly radí na srpen - kartářka Mirka - výklad tarotových karet

BERANI, přestaňte si říkat, že na něco nestačíte, nebo že si to či ono nemůže dovolit! Víly vám radí „ZVEDNOUT LAŤKU“ svého standardu tak vysoko, jak si zasloužíte. Pokud poctivě pracujete, proč byste nemohli jet např. k moři, koupit si auto nebo byt? Napište si na papír, co byste si přáli a dejte si takový závazek pro sebe, že očekáváte jen to nejlepší a právě tento závazek pro vás bude jakýmsi objednacím listem, který způsobí zázraky ve vašem životě. Sami uvidíte, až se vaše sny začnou plnit…
Afirmujte: „Zasloužím si a očekávám jen to nejlepší“
BÝCI, něco vás tíží, necítíte se být ve své kůži a jste bez nálady. Kdy jste si naposledy pustili nějakou hudbu, kdy jste si naposledy zazpívali? Máte v koutě zaprášenou kytaru, na kterou jste kdysi tak rádi hráli? Víly vám radí, abyste se obklopili HUDBOU, která je blízká vaší duši. Brzy začnete pozorovat, že se vám zlepšila nálada, známí vám začnou říkat, že vypadáte dobře a vy, kteří máte zdravotní potíže, pocítíte, že náhle ustoupily. Vnímejte i texty písní, protože je dost možné, že v nich najdete odpověď na otázku nebo problém, který vám leží v hlavě.
Afirmujte: „Přijímám a pociťuji léčivou moc hudby“
BLÍŽENCI, cítíte se v některé oblasti života jako chyceni do pasti? Máte pořád na paměti, že něco musíte? Máte pocit, že musíte nutně každý den uvařit, nebo že právě dnes musíte umýt okna, nebo že musíte připravit manželovi a dětem svačinu? Nemusíte! Všichni mají ruce, stejně, jako vy. Jenže vy, na rozdíl od nich, máte tzv. závislost na povinnostech a v tom je ten problém. Vílí karta „OSVOBOZENÍ“ radí, abyste byli zodpovědní především sami k sobě a oprostili se od svazujících omezení. Tím pádem se budete cítit volní jako ptáci a opravdu šťastní a zároveň svým „novým chováním“ ovlivníte lidi ve vaší blízkosti. Budete šťastná = všichni kolem vás budou šťastní.
Afirmujte: „Jsem šťastná/ý a silná/ý. Dopřávám si radost z té svobody a síly.“
RACI, poslední dobou je toho na vás nějak moc, cítíte se podráždění a nevrlí. Měli byste se soustředit na sebe, zkuste si zameditovat, cvičit např. jógu nebo taiči, jíst zdravě, více spát, buďte laskaví na své okolí, pobývejte častěji v přírodě a hlavně se naučte říkat: „NE“, pokud je to potřeba. Však ono nic tolik nehoří, abyste se museli vždycky pro každého přetrhnout. Zkrátka byste měli dopřát „POKOJ SVÉ MYSLI“.
Afirmujte: „Má mysl je klidná, vše je v pořádku a vím, že si mohu v klidu odpočinout.“
LVI, pociťujete vnitřní prázdnotu a snažíte se najít uspokojení z vnějších zdrojů jako je hmotný majetek. Ale tím, že si koupíte nové auto, boty nebo šperk, svou prázdnotu nevyplníte nadlouho. Vždy, když něco získáte, váš pocit uspokojení trvá velmi krátce. Pokud hledáte odpovědi u svých přátel, může se stát, že jste z nich jaksi zmateni, protože vám každý radí něco jiného.
Učiňte „POHLED DO NITRA“, tam najdete vše, co potřebujete a co si vůbec přejete.
Afirmujte: „V mém nitru se skýtá velká krása a světlo, nacházím zde všechno poznání.“
PANNY, stává se vám, že uděláte něco, i když víte, že vám „INTUICE“ říká něco jiného? Je čas přestat přehlížet vaši niternou moudrost. Budete-li se řídit srdcem, máte vyhráno. Ve skrytu duše totiž dobře víte, co máte dělat. Důvěřujte své vnitřní inteligenci a řiďte se jí. Vaše „INTUICE“ vás nezklame.
Afirmujte: „Důvěřuji svýn myšlenkám a pocitům, řídím se jimi bez pochybností a otálení“
VÁHY, cítíte se vystrašení a nejistí? Víly vám posílají kartu „BEZPEČÍ“, která pro vás má být signálem, že se není třeba ničeho obávat. Obklopují vás bytosti, které vás nepřetržitě chrání. Zahoďte pochmurné myšlenky, které se honí hlavou jen proto, že jste to dovolili. Věřte, že je ve vaší moci vytvořit sen, kde je jen pocit „BEZPEČÍ“ a štěstí.
Afirmujte: „Jsem bez obav, jsem po všech stránkách a vždy chráněn/a.“
ŠTÍŘI, víly znají dobře moc „VIZUALIZACE“ jakožto nástroje zhmotňování, proto vám ji přihrály do cesty právě teď, abyste se každý den alespoň na chvíli v klidu uvelebili a představovali si, jak krásný a spokojený život žijete. Představujte si jen to, po čem toužíte a vyhněte se zobrazování toho, co si nepřejete. Za krátký čas začnete pozorovat, že se vaše vize stávají skutečností.
Afirmujte: „Jsem člověk s velkou schopností vidění a je to pro mě bezpečné. Vidím můj krásný a spokojený život.“
STŘELCI, chyťte, jak se říká: „ štěstí za pačesy“, protože vám jde do cesty „NOVÁ PŘÍLEŽITOST“, která může přijít v podobě obchodní nabídky, dobré investice, nebo i ztráty, díky níž však získáte něco ještě lepšího. Nebojte se otevřít a přijmout nové projekty, které vás posunou na vyšší úroveň. Štěstena je vám velice příznivě nakloněna.
Afirmujte: „Všímám si nových příležitostí, které se vyskytují v mém životě a přijímám je.“
KOZOROZI, děláte v životě velké pokroky díky tomu, že jednáte podle svých božsky inspirovaných představ. Přestali jste se bát. Jen tak dál, na této cestě jste vedeni. Každý den udělejte krůček k uskutečnění svých tužeb a snů. Víly vám posílají kartu „NEBOJÁCNOST“, aby vás podpořily, aby vám daly najevo, že jdete správným směrem a také proto, že chtějí být u toho, až se vaše sny stanou skutečností.
Afirmujte: „Postupuji vpřed beze strachu a věřím, že každý můj krok je dokonale řízen.“
VODNÁŘI, začněte se po dlouhém lenošení soustředit na „TĚLESNÝ POHYB“, protože si ho vaše tělo žádá. Možná pozorujete, že vaše kdysi dobrá kondice je ta tam. V tom případě si jděte párkrát v týdnu zaběhat. Jestli se cítíte strnulí a neohební, naordinujte si občas jógu nebo pilates. A pokud se vám nechce nikam do tělocvičny, choďte alespoň na dlouhé procházky. A kdy jste naposledy tančili? Neříkejte, že to bylo před lety v tanečních! Jakmile se začnete více pohybovat, rozpohybuje se i váš život, samozřejmě v tom dobrém slova smyslu.
Afirmujte: „S láskou se věnuji potřebám svého těla, pohyb mě nabíjí pozitivní energií a zdravím.“
RYBY, kam zmizel váš „SMÍCH“? Berete život příliš vážně a zapomínáte, že každý temný mrak má i svou humornou stránku a že po každé bouřce vysvitne sluníčko. Některé věci není třeba brát až tak moc vážně a nic se nejí tak horké, jak se uvaří. Když se začnete usmívat, uvolníte se, odreagujete a najdete snáze řešení pro různé situace, které vás tíží. Pokud vám do smíchu není i přes veškerou snahu, pusťte si nějakou komedii nebo jděte mezi přátelé, kteří jsou tzv. „veselá kopa“.
Afirmujte: „Nacházím v životě humor, s úsměvem zvládám všechno lépe.“
Všem vám přeji, ať si ve zdraví a v dobré náladě užijete druhou polovinu prázdnin, hodně příjemných zážitků a nezapomeňte načerpat energii ze sluníčka, tu potřebujeme všichni.
Mějte se krásně a brzy zase na čtenou, na slyšenou a nebo na viděnou
S láskou a úctou Mirka, kód 22.

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.