Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Kyvadlo

Kyvadlo si nepotrpí na žádné dlouhé řeči. Odpoví vám jasně a rychle ano, ne, nevím. Věštec, který ho používá je svojí hloubkou napojen na vaše vědomí a na universální vědomí lidstva. Z této hloubky přináší přesné odpovědi na vaše otázky. Může vám odpovědět na otázky typu: Je to ten pravý partner? Narodí se mi holčička nebo chlapeček? Povede se mi realizovat nápad, který už dlouho nosím v hlavě? A na řadu dalších otázek.

Půvab věštění s kyvadlem spočívá v jeho jednoduchosti. Žádné složité čáry, zaříkávadla ani skleněné koule. Stačí jen chvíle soustředění. A tak se ptejte!