Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Runy

Věštění pomocí run nám odhaluje hluboké pozadí celého problému. Runy nám poví vše o našich postojích i o tom, proč se nám věci dějí tak, jak se dějí. Výklad z run nám ukáže, které životní lekce před námi stojí a co se musíme naučit, aby se nám žilo lépe. Runy se dotýkají hluboké podstaty všeho bytí.

Podle germánských pověstí přinesl lidem runy bůh Odin, který musel projít utrpením i smrtí, aby nám ze záhrobí zpět na zem přinesl vědění, které se stalo základem run. Interpretace run byla v dávných dobách výsadou šamana kmene. Runám byl totiž přikládán velký náboženský a magický význam a zároveň jde o nejstarší písemný systém germánských kmenů. Nápisy z nich se vyskytují na dochovaných náhrobních kamenech, na pochvách mečů, mincích, amuletech i talismanech. V samotných runách je totiž ukryta nesmírně silná magická energie, která umí ochraňovat, ničit i léčit.