cena hovoru je 50 Kč za minutu
Zavolat Volejte: 906 500 002 kód: 12
Cena hovoru je 50 Kč za minutu.
Zavolat
Volejte levně:
228 224 730
Cena levného volání je 40 Kč za minutu.

Althea

výklad karet, numerologie

Althea – kartářka a numeroložka, kód 12
Něco o mně
Jmenuji se Althea, jsem narozená ve znamení Ryb, podle indiánského horoskopu jsem vlčice, podle čínského lunárního kalendáře jsem kovový králík. Moje numerologické číslo je 5/23.
Čím se zabývám: výkladem z tarotových karet, numerologií /pracuji i s mistrovskými čísly a karmickým bodem/ , poradenstvím feng šuej a severskou magií, pěstuji bylinky, z kterých vyrábím magické oleje a domácí kosmetiku. Mám půjčovnu originálních svatebních a společenských šatů, které navrhuji a šiji a též pracuji v naší obci jako dobrovolná knihovnice.
Lidé se mně často ptají, jak jsem začala vykládat karty a jak jsem vůbec začala se magií zabývat. Moje první setkání s trochu jiným světem byly severské pohádky, plné nevšedních bohů, zlých trolů, tajemných run i mocných čarodějnic, které mi vyprávěla moje babička Elena, která pocházela z Litvy, mluvila několika severskými jazyky, často měla věštecké sny a vždy věděla, co bude. Moje druhá babička byla ze Srbska, s ní a s mými tetami, jsem se viděla pouze o prázdninách, na které jsem se vždy strašně těšila. Babička také vždy věděla, co bude a kromě toho se věnovala bylinkám, připravovala nejen různé sirupy, tinktury i oleje podle hodně starých receptů, ale i mazání a masti pro domácí zvířata. Také výborně vařila, zavařovala různé kompoty a džemy – některé recepty, např. na kdoulovou zavařeninu, používám dodnes. Magické schopnosti se v naší rodině dědily, můj otec uměl pracovat s virgulí a teta Milica věštila z kávové sedliny a hádala z ruky – tehdy jsem se poprvé setkala s chiromantií a také jsem ji od tety učila. Také rodina mého dědečka, ta pocházela z karpatského pohoří, neměla k magii daleko – např. jeho sestra předpovídala, kdo se uzdraví a kdo se již z nemocnice nevrátí – málokdy se zmýlila.
Moje první vykládací karty – byly tzv. cikánské karty, dostala jsem je na střední škole – dodnes je ještě mám. Na první tarotové karty jsem si musela počkat až do nového tisíciletí, kdy se i u nás začaly prodávat – ostatně s tarotovými kartami pracuji nejraději. Obě moje dcery dostaly do vínku magické schopnosti – moje starší dcera má velice přesné věštecké sny, které se plní, mladší Wargana se věnuje výkladu karet, run i runové magii.
Můžete se na mně obrátit s otázkami souvisejícími se vztahy ať už partnerskými, rodinnými, pracovními či jen mezilidskými. Poradím Vám i v oblasti financí, nákupu či prodeji nemovitostí, ale i s podnikáním a půjčkami. Stanovím Vám vhodný datum pro Vaši svatbu nebo jinou významnou událost ve Vašem životě. Těším se na Vaše zavolání
Vaše Althea
Motto : Nic není tak, jak je …
Friedrich Nietzsche

REKLAMA