Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Sny

Co se vlastně děje, když člověk sní? Kam vstupuje a jaký je to svět? Dalo by se říct, že vstupuje do světa svého dvojníka, který mu prostřednictvím snů sděluje informace, které mu mohou být k užitku v jeho „běžném” životě. A proto nepodceňujte své sny! Vždy nám nesou důležité informace. Zeptejte se našich věštců, jsou to zkušení vykladači, kteří najdou smysl vašich snových vizí. Pokud se vám sny nezdají, je to tím, že jste příliš zavlečeni do „běžného” života. Odpočiňte si a začněte brát svůj svět s větším nadhledem. Uvidíte, že brzy začnete znovu snít krásné sny.

Sny a jejich výklad fascinovaly lidstvo odnepaměti. Snahy o výklady snů nalezneme ve všech kulturách, na všech světadílech a ve všech časových obdobích. Sny se vykládaly a snáře se psaly po celém světě. Egypťané, Řekové, Arabové, Židé a Indiáni to jsou ti, kteří stáli u zrodu výkladu snů.