cena hovoru je 50 Kč za minutu
Zavolat Volejte: 906 500 002 kód: 14
Cena hovoru je 50 Kč za minutu.
Zavolat
Volejte levně:
228 224 737
Cena levného volání je 40 Kč za minutu.

Regina

kartářka, astrologie

„Znáš-li lidi, jsi moudrý. Znáš-li sebe, jsi osvícený.”
Právě k tomuto poznávání, jak sama sebe, tak i druhých lidí, je mi obrovským pomocníkem právě astrologie, numerologie, tarotové či karmické karty, automatická kresba a fyzignomie.

Jmenuji se Ilona Regina a věnuji se profesionálně výkladu karet, astrologii, grafologii, numerologii, automatické kresbě, fyziognomii, kyvadlu a osobnímu rozvoji. V momentě, kdy jsem se zde na Zemi poprvé nadechla, stálo Slunce ve znamení Ryb, ovládaných Neptunem, což mi dává velkou intuici, citlivost, tvůrčí sklony a schopnost náhledu do druhých lidí, empatii, sociální cítění a také touhu a schopnost pomáhat druhým lidem. Tento vodní živel mi dává prostor pro cit, hlubší dimenze, emoce a schopnost napojit se a vcítit do podvědomí druhých. Ascendent v Panně a vládce mého horoskopu Merkur mi napomáhají dodat tomu všemu analytické a detailní vnímání, vidět i zdánlivě nepatrné maličkosti, umět číst mezi řádky, rozebrat okolnosti, vyvodit důsledky a výsledky, ale i schopnost a potřebu stát nohama na zemi, aby vše mělo hlavu, patu a bylo pochopitelné a srozumitelné pro Vás, milí a vážení klienti.

Jméno Regina je jméno královské, které se dobře pojí s vodními zameními a zvyšuje v těcho vibracích jejich energie. Původ jména je latinský a povaha tohoto jména mi přináší kamarádskou, vstřícnou, otevřenou a láskyplnou povahu ke všem lidem. Vibrace tohoto jména mi napomáhají v přirozenosti a empatii, kdy mě druzí vyhledávají právě pro moji vstřícnost, upřímnost a schopnpost nejen poradit, ale i skutečnou pomoc. Díky zpětným, kladným a velmi pozitivním vazbám, které mám od klientů a volajících, mě toto utvrzuje v tom, že to, co dělám, dělám dobře a proto se stále vzdělávám a pracuji na sobě, abych vždy poskytovala a podávala co nejlepší výkony, služby a poradenství.

Popis mé činnosti. Esoterice se věnuji 30 let, vystudovala jsem dvě astrologické školy a lékařskou astromedicínu. Věnuji se osobním konzultacím s klienty, pořádám kurzy a semináře, vedu astrologickou školu a napsala jsem publikaci o vlivu čísel na člověka.

Specializuji se na partnerské vztahy, karmu, minulé životy, současný životní úkol a na zdraví. Mám třicetiletou praxi ve zdravotnictví, kdy jsem byla v každodenním styku s pacienty a odtud čerpám svoje zkušenosti a poznatky, které kombinuji s dalšími praktikami, aby mé výklady sedly každému přesně na míru. Podle postavení planet a hvězd ve Vašem horoskopu ve spojení s kartami a numerologií Vám řeknu, k jakým nemocem byste mohli mít dispozice, jak by se jim dalo předejít, popřípadě, co by mohlo být vhodnou prevencí. Pomocí náhledu do Vašich minulých životů Vám objasním příčinu Vašich potíží a obtíží. V horoskopu je vidět naprosto vše, například to, čím jste byli v minulém životě, jaký byl Váš porod, jaké bude Vaše stáří, jaké máme vlohy, talenty, co jsou Vaše nedostatky, jak jste na tom s láskou, se štěstím, s intelektem, financemi, podnikáním, citovým životem, jaká je Vaše sexualita, hormonální vlivy, pohybové schopnosti, umělecké založení, schopnost detoxikace oraganismu, duchovní úroveň aj. Astrologie dává poznání „vyzkoušet, poznat, dostat důkaz a odpověď “. Na astrologii je úžasná souvislost mezi psychologickým nastavením člověka a jeho životní cestou.

Můžete mi zavolat a obrátit se na mě kdykoli budete potřebovat poradit. Pomocí energetického napojení na Vás, na Vaši duši a Vaše podvědomí, Vám řeknu, v jakém životním období se nacházíte, co Vás čeká a také čeho, čemu a komu se máte vyhnout či čeho se vyvarovat. Jestliže Vás něco nebo někdo trápí, či nevíte, jak dál, jak se rozhodnout a nebo přemýšlíte, zda je vhodná doba na změnu partnera (parnerky), práce, zda máte začít podnikat či Vás zajímá, jaké vlohy má Vaše dítě, neváhejte a zavolejte mi.

Jsem tu pro Vás a pomohu Vám ve všech životních oblastech, kdy se společně můžeme podívat na Vaše slabé stránky, talenty či jaké máte vlohy, které třeba nevědomě potlačujete. Štěstí přeje připraveným proto buďte i Vy připraveni a nenechte se zaskočit nepřízní osudu!

Proto volejte, jsem tu pro Vás, abyste se dozvděli, co se dozvědět máte a vydali se takna tu srávnou cestu, která vede k Vašemu štěst, klidu a spokojenosti. Na základě vašeho zavolání Vám prozradím, co prot to udělat, abyste šli tou správniu cestou a na životní křižovatce se vydali tím správným směrem, vedoucímu ke spokojenému životu. Řeknu Vám, jak na to! Stačí jen zavolat!


REKLAMA