Tarotová předpověď na únor

Předpověď na únor

Na období od 1. – 10. 2. jsem vytáhla kartu Dvojku Pohárů.
Toto období si opravdu užijeme. I přes krásné energie této karty, nás čeká trošku horší start. Až do novoluní, které bude 4. 2. nás čeká trošku napjatá situace. Budeme podráždění a máme tendence si to vylívat právě na partnerovi. Jistě jste již zaznamenali lehkou změnu energií, která u spousty z nás zapříčinila špatný spánek. Bohužel i tento fakt nás ještě bude chvíli trápit. A nesouvisí to jen se změnou počasí. Doporučuji si uvědomit, že nejsme sami, kdo se nevyspal, má „blbou náladu“, je unavený a má všeho dost. A je zbytečné si to vylévat na okolí. Hrozí zbytečné napětí ve vztazích a to ve všech oblastech.
4. 2. nás čeká Novoluní. Pokud se chcete zabývat nějakou magickou činností, doporučuji rituál na odstranění překážek.
Energie se rapidně změní a až do 10. 2. budeme prožívat hezké, láskyplné období a to ve všech oblastech života.
V práci bychom konečně mohli uzavřít a rozjet důležitou spolupráci, vztahy na pracovišti se uvolní a vyjasní. Harmonie a klid zavládnou všude.
V lásce se bude dařit skvěle. Můžeme potkat nového partnera, pokud jsme dlouho po někom toužili, nebo jsme nevěděli na čem jsme, konečně by se mohlo vyjasnit. A i když to pro nás třeba nedopadne úplně podle představ, budeme to zvládat s velikou úlevou. Budeme šťastní.
Bohužel po zdravotní stránce asi spoustu z nás neunikne chřipkovému období a bolestem hlavy. Nezapomínejte na vitamíny a dostatek odpočinku.

Na období od 11. – 19. 2. jsem vytáhla kartu Čtyřka Mečů.
Toto období bude trošku odpočinkové. Ovšem ta pauza může být u spousty z nás spíše vynucená, než chtěná.
V práci budeme v menším počtu a budeme sotva stíhat, co máme. Takže na nějaké rozjíždění nových aktivit a projektů, nebude vůbec čas ani nálada. Všeobecně budou všichni spíše pasivní a tak se snažte využít toto období k odpočinku a k zotavení po nemocech a po zimě celkově. Ve všech oblastech života bychom měli ke všem záležitostem přistupovat s velkou rozvahou a ostražitostí. Nic neurychlovat. Unáhlené rozhodnutí by mohlo přinést hodně potíží do budoucna.
Ve vztazích si budeme ještě užívat dozvuky příjemných energií z minulého týdne a nebudeme si to chtít ničím kazit. Pokud si to můžete dovolit, klidně vyrazte s rodinou na výlet nebo menší dovolenou. Užijte si klidu a pohody a nic neřešte. Opravdu je ideální období nic a nikoho nikam a do ničeho netlačit. Vše má svůj čas a toto by přineslo leda potíže.
Po zdravotní stránce bude stále přetrvávat období viróz, ale hrozí i riziko úrazů. Snažte se jim předcházet. Náledí a změny teplot nás ještě můžou potrápit.
19. 2. je Úplněk a ten opět zamíchá s náladou všech. Pokud se budete chtít zabývat nějakou magickou činností, doporučuji rituály na posílení vůle a sebevědomí. Zvláště pokud se chcete zbavit závislostí a nedaří se vám.

Na období od 20. – 28. 2. jsem vytáhla kartu Pětka Holí.
A narovinu říkám, že konec února bude nic moc. Zimní deprese už ovlivňuje snad opravdu vše. Spousta z nás se bude potýkat s osobní krizí. Cítíme nutnost změn, ale nemáme potřebnou sílu. Každý druhý to bude řešit vyvoláváním sporů a konfliktů. Ono se vždy líp řeší starosti jiných, než naše.
Po pracovní stránce nás čeká konkurenční boj, poměříme síly s kolegy a jinými firmami. Dost možná můžeme čekat i nějakou „hru“ od nadřízených, kteří si touto formou budou zjišťovat, jak obstojíme v dalších obdobích. Připravte se na rivalitu a nepříjemnou, haštěřivou a pomlouvačnou atmosféru.
Ve vztazích nás čekají spory a diskuze s partnerem, či rodinou. Bohužel ani zde se nevyhneme konfliktům. A ty hrozí i mezi přáteli. Zvláště po konzumaci alkoholu. Není dobrý čas na půjčování peněz, hrozí ztráty osobních věcí.
Po zdravotní stránce nás spíše potrápí psychika. Zmatky a náš vnitřní boj o dodržení našich zásad nám připraví spoustu chmurných myšlenek a trápení. Také možná pár bezesných nocí.
Nenechávejte si své myšlenky pro sebe a narovinu řekněte, čeho se bojíte a co vás trápí. Diskutovat o všem za včas je nejlepší varianta, jak se vyhnout zbytečné scéně.
Věštírna Květy Fialové

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.