Tarotová předpověď na prosinec

Na začátek prosince (období 1. – 9. 12.) jsem vytáhla kartu Pětka holí.
V tomto období budeme dokončovat spoustu věcí. Ono se nám to už více méně daří delší dobu a ke konci roku nám kolikrát ani nic jiného nezbývá. V podstatě budeme konfrontováni ze všech stran. Napětí bude cítit všude. Dovršuje se nejen konec roku, ale i naše osobní a vztahové záležitosti. Krize ve vztazích bude vrcholit. Rozpadají se vztahy, které nemají příští rok šanci na udržení. Bohužel se to neobejde bez smutku, bolesti a depresí. Energie přeje zbytečným hádkám, agresivitě a tendenci zraňovat a ubližovat. Stabilní vztahy jsou ohroženy žárlivostí a pochyby. Ani s rodinnými příslušníky se nevyhneme nějakým diskuzím a vysvětlením si některých starších záležitostí. Mezi přáteli hrozí zmatky a nedorozumění.
V zaměstnání nás čeká konkurenční boj a budeme se muset sakra ohánět, aby bylo vše v pořádku.
Naštěstí je to jen přechodné období a brzy tyto energie a nálady odejdou.
7. 12. nás čeká Novoluní ve Střelci a doporučuji maximálně odpočívat, relaxovat a věnovat se sami sobě. Pokud se chcete věnovat nějaké magické činnosti, téma by mělo být ukončování.

Na období 10. – 21. 12 jsem vytáhla kartu Slunce.
Po napjatém a vyčerpávajícím období máme konečně sílu a chuť do života. Konečně se cítíme dobře, máme pocit, že jsme na správné cestě. V práci a ve škole plníme své cíle. Jsme úspěšní, napadají nás nové projekty, jsme spokojeni se svými výsledky.
I ve vztazích se situace uklidňuje. Usmiřujeme se, nedorozumění se vysvětlují. Máme radost ze života, cítíme se nadějně a jsme vůči svému okolí otevření a velkorysí. Můžeme potkat nové partnery, dokonce je i vhodné období na uzavření sňatku či početí dítěte.
Co se týče zdraví, jsme ve skvělé kondici. Měli bychom být v klidu a v pohodě.
21. 12. začíná zimní slunovrat.
22. 12. je Úplněk v Raku. Pomalu se blíží Štědrý den
24. 12. a k němu se vztahují i různé rituály a pověry.

Na období 22. – 31. 12. jsem vytáhla kartu Král pentáklů.
Tato karta značí konzervatismus, smysl pro praktičnost, požitkářství. Ano přesně tak budeme trávit i vánoční svátky a konec roku. Energie tohoto období nepřejí nějakým změnám, náhlým zvratům ani žádným experimentům.
Budeme se snažit nastolit klid a pořádek ve všech svých záležitostech až do konce roku. Chceme ovládnout situaci a mít svátky a vše tak zvaně pod kontrolou. Dokonce se setkáme i s ochotou ostatních členů rodiny nám pomoci. Budeme dodržovat své zvyky a tradice. Pokud se nenecháme zviklat do nějakých inovací, mělo by se nám opravdu povést přežít konec roku bez nějakých velkých výkyvů a potíží. Opravdu dělejme jen to, co se nám v praxi již osvědčilo jako funkční a praktické. Není kam spěchat a vše má svůj čas.

Přeji Krásné prožití Vánočních svátků, hodně lásky a pohody všem.
Wargana Pavlína

kartka Wargana a Kvta Fialov

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.