Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Soutěž s Warganou

Je to jen pár dní, co jsme se rozloučili s rokem ohnivého Kohouta a přivítali rok pod vládou zemského Psa. Pes, tedy lépe řečeno psí rasa je také tématem první letošní soutěže, tentokrát s Warganou. Na výherce, kterého vylosujeme 4. března 2018, čeká numerologický rozbor od naší čarodějky.
Pojďme tedy rovnou na zadání. Na uvedené fotografii to sluší nejen Warganě, ale také psům, kteří jí dělají společnost. A na jejich rasu se vás ptáme:

Jaké rasy jsou psi na obrázku?
A) Pudl královský
B) Československý vlčák

Soutěž s Warganou

Své odpovědi zasílejte na adresu redakce@vykladzive.cz ve tvaru A), nebo B) do půlnoci 3. března, vylosovaný výherce bude vyhlášen na našem fb profilu a kontaktován redakcí.
Hodně štěstí!
Věštírna Květy Fialové