Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Rok 2017 podle numerologie

Rok 2017 bude ve vibraci čísla 1. Jednička nám přináší samé novinky. Vše, co se nám v loňském roce ukončilo, budeme mít příležitost v letošním roce získat zpět. Ovšem v nové a lepší podobě pro nás. Naše kroky nás hned od 1. 1. zavedou na úplně novou životní cestu. Co nás tedy čeká?
Vztahy:
Všeobecně se nám ve vztazích bude velmi dobře dařit. Partnerské vztahy mají velkou šanci se obnovit, zlepšit a posunout zas o kus dál. Zaznamenáme nárůst sňatků, žádostí o roku a početí potomků. A to i tam, kde to dlouhodobě nešlo. Nezadaní mají zvláště v první polovině roku velkou šanci potkat protějšek. Zlepší se vztahy mezi lidmi. Falešní lidé se rychle prozradí. Lidé budou více soběstační a díky tomu si budou více všímat sebe a svých životů. Budeme si více plnit své sny, začneme se učit novým dovednostem. To povede ke šťastnějšímu žití všech.
Práce:
I na pracovním poli se nám bude podstatně lépe dařit. Můžeme očekávat nárůst zakázek a pracovních příležitostí. Více se bude všeobecně dařit lidem, kteří pracují sami na sebe nebo soběstačně. Lépe se bude dařit hlavně v oblastech, které se specializují na rozvoj člověka, jak po fyzické, tak i psychické stránce, tedy hlavně službám, zabývající se kosmetikou, masážemi, úpravou vizáží, tělocvičnám apod. Zvýší se zájem o naučné knihy a i o vzdělávací kurzy. Veškeré ztráty z loňského roku si hned v první polovině roku vynahradíme. Podepíšeme nové smlouvy, rozjedeme nové projekty, otevřeme nové podniky. A veškeré kroky k tomu můžeme začít směle podnikat hned v lednu. I dlouhodobě nezaměstnaní mají velikou šanci na nový začátek a na získání dobrého a stabilního zaměstnání. Finančně bychom si mohli velmi přilepšit už v první polovině roku. V druhé polovině roku budou již naše příjmy stabilní.
Zdraví:
Po zdravotní stránce bude příští rok poněkud příznivější, než minulé roky. Dlouhodobě nemocní mají velikou šanci, že se jim povede svůj zdravotní stav stabilizovat. Celkově se nám uleví od potíží a bolestí. Tento rok nás ani nebudou moc pronásledovat nemoci. Bohužel poněkud více nás budou pronásledovat úrazy. A to zvláště končetin. Hrozí řezné rány, popáleniny a v létě buďte opatrní na slunce. Sluneční záření by nám mohlo poškodit kůži, také si kontrolujte pihy a mateřská znaménka. Tento rok budeme mít tendence se hodně zabývat svým tělem. Budeme mít větší zájem o cvičení, diety, relax, masáže a celkově budeme o sebe dbát více jak fyzicky, tak psychicky. Můžeme být i velmi úspěšní ve zbavování se závislostí. Jako je kouření, pití alkoholu, přejídání apod. A máme opravdu šanci s tím i letos něco udělat, pokud nebudeme chtít výsledky hned.

Celkově tedy rok 2017 přináší možnost začít nově a lépe. Ovšem, jak s novými příležitostmi naložíme, už bude jako vždy na nás. Přeji všem krásný a sluníčkový rok.
Vaše Wargana

kartářka Wargana a Květa Fialová

numerologie roku 2017