Rok 2017 podle numerologie

Rok 2017 bude ve vibraci čísla 1. Jednička nám přináší samé novinky. Vše, co se nám v loňském roce ukončilo, budeme mít příležitost v letošním roce získat zpět. Ovšem v nové a lepší podobě pro nás. Naše kroky nás hned od 1. 1. zavedou na úplně novou životní cestu. Co nás tedy čeká?
Vztahy:
Všeobecně se nám ve vztazích bude velmi dobře dařit. Partnerské vztahy mají velkou šanci se obnovit, zlepšit a posunout zas o kus dál. Zaznamenáme nárůst sňatků, žádostí o roku a početí potomků. A to i tam, kde to dlouhodobě nešlo. Nezadaní mají zvláště v první polovině roku velkou šanci potkat protějšek. Zlepší se vztahy mezi lidmi. Falešní lidé se rychle prozradí. Lidé budou více soběstační a díky tomu si budou více všímat sebe a svých životů. Budeme si více plnit své sny, začneme se učit novým dovednostem. To povede ke šťastnějšímu žití všech.
Práce:
I na pracovním poli se nám bude podstatně lépe dařit. Můžeme očekávat nárůst zakázek a pracovních příležitostí. Více se bude všeobecně dařit lidem, kteří pracují sami na sebe nebo soběstačně. Lépe se bude dařit hlavně v oblastech, které se specializují na rozvoj člověka, jak po fyzické, tak i psychické stránce, tedy hlavně službám, zabývající se kosmetikou, masážemi, úpravou vizáží, tělocvičnám apod. Zvýší se zájem o naučné knihy a i o vzdělávací kurzy. Veškeré ztráty z loňského roku si hned v první polovině roku vynahradíme. Podepíšeme nové smlouvy, rozjedeme nové projekty, otevřeme nové podniky. A veškeré kroky k tomu můžeme začít směle podnikat hned v lednu. I dlouhodobě nezaměstnaní mají velikou šanci na nový začátek a na získání dobrého a stabilního zaměstnání. Finančně bychom si mohli velmi přilepšit už v první polovině roku. V druhé polovině roku budou již naše příjmy stabilní.
Zdraví:
Po zdravotní stránce bude příští rok poněkud příznivější, než minulé roky. Dlouhodobě nemocní mají velikou šanci, že se jim povede svůj zdravotní stav stabilizovat. Celkově se nám uleví od potíží a bolestí. Tento rok nás ani nebudou moc pronásledovat nemoci. Bohužel poněkud více nás budou pronásledovat úrazy. A to zvláště končetin. Hrozí řezné rány, popáleniny a v létě buďte opatrní na slunce. Sluneční záření by nám mohlo poškodit kůži, také si kontrolujte pihy a mateřská znaménka. Tento rok budeme mít tendence se hodně zabývat svým tělem. Budeme mít větší zájem o cvičení, diety, relax, masáže a celkově budeme o sebe dbát více jak fyzicky, tak psychicky. Můžeme být i velmi úspěšní ve zbavování se závislostí. Jako je kouření, pití alkoholu, přejídání apod. A máme opravdu šanci s tím i letos něco udělat, pokud nebudeme chtít výsledky hned.

Celkově tedy rok 2017 přináší možnost začít nově a lépe. Ovšem, jak s novými příležitostmi naložíme, už bude jako vždy na nás. Přeji všem krásný a sluníčkový rok.
Vaše Wargana

kartářka Wargana a Květa Fialová

numerologie roku 2017

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.