cena hovoru je 50 Kč za minutu

Předpověď na leden 2019

Na období od 1. – 10. 1. 2019 jsem vytáhla kartu Osmičku mečů.
Celkově nás bude čekat takové lehce nepohyblivé období. Z konce roku nám zbyla hromada restů, které musíme dodělat. Vůbec se nám do ničeho nechce. Jsme krapet mrzutí a otrávení. A energie se nijak nehýbou.
Ve všech oblastech života nás čeká hodně moc věcí na dokončení. Bohužel k naší nechuti po svátcích dělat cokoliv, se přidají ještě pocity svázanosti, neschopnosti a nedůvěry sami k sobě.
Máme v sobě spoustu vnitřních překážek, zda se vůbec vydáváme dobrou cestou a zda ještě dokončit nedokončené. Pochybnosti, jestli to vůbec dokážeme, nám také nepřidají. Bohužel nám nezbude nic jiného, než se kousnout a začít fungovat.
6. 1. nás čeká Novoluní. Tento den doporučuji jen relaxovat a odpočívat. Magickým činnostem bych doporučila se vyvarovat. Maximálně se věnujte sami sobě a dodávejte si sebevědomí, odstraňujte překážky, které vám brání v činnosti, podporujte své zdraví.
Po Novoluní se naštěstí energie trošku vylepší a ti z nás, kteří si mohou dopřát ten luxus začít pracovat či chodit do škol až od 7. 1. už budou začínat pracovní proces v podstatně lepších energiích. Pokud jste se seznámili s někým novým, radím až do Novoluní raději nedělat žádné závěry a vše nechávat přirozeně vyplynout. Po zdravotní stránce pocítíme únavu a spousta z nás odpadne s rýmou a virózou. Nepřepínejte se a zkuste ještě chvíli odpočívat. Ono nic neuteče.

Na období od 10. – 20. 1. Dvojka holí.
Ještě stále bude přetrvávat období, kdy se moc nikam nepohneme a ani nebudeme schopni se moc rozhodovat o své budoucí cestě. Začneme mít pocit, že jsme lehce uvízli v pasti a že vlastně nemáme sílu ani chuť se nikam pohnout a rozhodnout se. Po pracovní stránce jsme sice víceméně najeli na autopilota a fungujeme, ale stále to není ono. Pracovní výkony jsou jalové, naše schopnost se rozhodnout je nulová. V podstatě je vhodné maximálně dokončit své úkoly a nové, zvláště pokud se očekává naše rozhodnutí, moc nezačínat. Naše rozhodnutí by nemuselo být úplně správné.
I když velice dobře víme, že stojíme na rozcestí a je víc než nutné se konečně vydat nějakým směrem. Naštěstí je práce tolik, že si můžeme dovolit ten luxus chvilku ještě tápat na místě a čekat na správný čas.
V lásce můžeme očekávat spíše vlažné období. Pokud čekáme na nějaké partnerovo rozhodnutí, zvláště pokud si má vybrat mezi námi a někým nebo něčím, moc si od toho neslibujte. Než nějakou akci očekávejte spíše lhostejnost a mlžení. Celkově bude ve vztazích vládnout nedůvěra a lhostejnost. Zkuste to chvilku vydržet. Do ničeho se nenechte tlačit a ani netlačte partnera či lidi okolo sebe. Toto období je přechodné a naštěstí už se blíží jeho konec.
Po zdravotní stránce nás může tížit i psychika, deprese, stres a únava zřejmě vykonají svoje. Pokud nás přemůže nemoc, určitě nás potrápí o trochu déle, než jsme zvyklí.
21. 1. nás čeká Úplněk. Konečně přijde pomyslná tečka za tímto obdobím. I když citlivější jedince z nás ještě i vliv Úplňku může pěkně potrápit. Pokud se chcete zabývat nějakou magickou činností, doporučuji rituál na nový začátek, rady ve snech, jakým směrem se vydat a meditace na tyto téma.

Na období od 21. – 31. 1 jsem vytáhla kartu Eso pentáklů.
Najednou půjde vše samo. Velmi dobře víme jakým se dát směrem a všechny cesty se nám otevírají sami. Všechno to tápání a neustálé rozmýšlení pro a proti je pryč. V práci nás čekají nové projekty, smlouvy, klienti, štěstí a úspěchy. Hlavně prosperita a materiální zisk.
V lásce nás čeká štěstí, plodnost a smyslnost. Dost možná potkáme i nového partnera či partnerku. Ženy mohou lépe otěhotnět a okolo Úplňku přijdou i dřívější porody. Energie konce ledna jsou velmi příznivé i na uzavření sňatku či žádosti o ruku.
Po zdravotní stránce se vylepšíme, ožijeme energií a zbavíme se vleklých rým a viróz. Celkově se nám zdravotně povede lépe.

Přeji všem krásný a pohodový start v Novém roce.
Věštírna Květy Fialové

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA