Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Požehnané Vánoce

Radostné, požehnané a šťastné Vánoce!
Milí přátelé, kolektiv Věštírny Květy Fialové přeje všem lidem dobré vůle pokojné, hojné a šťastné Svátky. Přejeme vám, ať prožijete sváteční dny ve zdraví, pohodě a lásce. Přejeme vám přítomnost vašich blízkých, sváteční atmosféru kolem i uvnitř vás, spokojenost, pevné zdraví a ať se všechny vaše dárky potkají s úspěchem a nadšením.
Přejeme, ať je k vám Ježíšek štědrý tak, jak jste vy sami. A těm, co nějakou náhodou tu dobrou vůli nemají, ať ji naleznou. Je všude kolem nás.
Stříbrnými zvonky pro vás zvoní
Hanka, Noor, Wargana, Althea, Mirka, Regina a Radek