Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

PF 2018 Wargana

Drazí přátelé.
Blíží se Vánoce a Nový rok. A s těmito svátky také zvyk přát všem různá novoroční přání. Dlouho jsem zvažovala, co popřát, aby to mělo nějakou váhu. Protože zdraví, štěstí, lásku přejeme téměř každému a kolikrát to ani nemyslíme vážně. Přemýšlela jsem a pořád jsem nemohla najít nic, co by bylo originální a ze srdce. Něco, po čem každý z nás touží a co kdyby se splnilo, by nás opravdu potěšilo, obdařilo a pomohlo nám to. A pak jsem si řekla, proč vlastně nepopřát všem zdraví. Vždyť to je to nejdůležitější. Pokud jsme zdraví, vše zvládneme, na vše budeme mít sílu. Pro své blízké chceme hlavně zdraví. Přejeme si, aby naši rodiče, partner a děti byli všichni hlavně zdraví a byli tu s námi tak co nejdéle. Také aby byli šťastní. Ano, všichni si přejeme být šťastní. Tam „nahoře“ nejlíp ví, co nás koho učiní šťastného a dají nám to. Tak si to přejme. Pak tu máme lásku. Nejdůležitější je mít zdravou sebelásku. Jen ten, kdo se má zdravě rád, miluje se, ten si sám sebe váží. A ten, kdo si sebe váží, zná svou cenu. A právě takový člověk je schopen bezpodmínečné lásky k ostatním. Nemiluje totiž pocit, že ho někdo miluje. Miluje lidi takové, jaké jsou. Rozdává lásku a ta se mu vrací.
Přeji tedy vám všem krásné svátky, požehnané Vánoce a v Novém roce zdraví, štěstí a lásku. A ještě jednu věc navrch. Víru. Víru v sebe. Protože ať už v životě věříte, že na něco máte, nebo nemáte, v obou případech máte pravdu.
Tak si vše krásně užijte, odpočiňte si a Happy Future všem.
Wargana