Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Ohnivý měsíc

Měsíc v šarlatovém oparu stoupá, svou září podzim přivítá.
Uvolní kouzlo touhy tvojí, pod nebeským tělesem oheň dštící.
Úplněk v září, který letos vychází pátek 16, je znám v magii jako ohnivý měsíc. Rituály, které je vhodné provádět, by se měly týkat změn, vděčnosti, úrody a oslav mládí a zdraví. Také je vhodná doba k odstranění negativních věcí v našem životě či závislostí, kterých se dlouhodobě nemůžeme zbavit. Jako ukázku rituálu jsem si pro vás vybrala rituál „Máš padáka“.
Jedná se o rituál k odstranění všech nepotřebných věcí ve vašem životě. Tento rituál nikomu neublíží, pouze vás zbaví nepotřebných věcí. Ideální je provádět jej v 8 večer. Potřebujete šedou svíčku, papíry (10 listů), silnou stuhu a malý oheň. Klidně krb, nebo další svíčku. Zapalte šedou svíci. Pořádně se soustřeďte a na každý papír napište jednu věc, která vás blokuje a kterou již nechcete ve svém životě. Např. Nemoc, lidi, kteří vás využívají apod. Až budete mít vše sepsané, svažte lístky dohromady stuhou a proneste:
Pryč s tebou, negativito… zaujmi její místo, čistoto! Tak se staň. Lístky spalte a svíčku nechejte dohořet. Až popel vychladne, vezměte trošku popele a zakopejte je i se zbytkem šedé svíce do země. Najděte si místo ve volné přírodě, kde je vám hezky.
Přeji krásný Ohnivý měsíc všem. Wargana, výklad z karet, kod 24.
magie lásky, výklad tarotových  karet, věštění z kostek, výklad snů