cena hovoru je 50 Kč za minutu

Komu vadil Jan Masaryk?

Jan Masaryk se narodil 14. září 1886 v Praze v zemském znamení Panny. Když se podíváme na slavného jubilanta z pohledu numerologie, zjistíme, že jeho osobní číslo je 5, životní číslo pak 1/37. Osobní číslo 5 je číslo aktivní, mají ho ambiciózní lidé, odhodlaní, výkonní, úspěšní a schopní se prosadit. Životní číslo 1, jehož planetou je Slunce, je číslo liché, mužské, aktivní – symbolizuje ego, nezávislost, moc, hrdost, ale i snahu o dominanci – symbolem čísla 1 je bod v kruhu. Pod vlivem životního čísla 1/37 se kromě Jana Masaryka narodily i jiné slavné osobnosti např. Napoleon Bonaparte, Miloš Zeman, spisovatelé Lev Nikolajevič Tolstoj, Aldous Huxley, Petr Bezruč, umělci Charles Chaplin, Robert Redford, Ivana Chýlková, Jean Renoir a mnoho dalších.
Rozborem čísel mřížky zjistíme, že náš jubilant má v mřížce 1 trojku – to je aktivita, píle, ctižádostivost, smyslnost, ale i bystrý úsudek a dobré verbální vyjadřování, 1 šestku – laskavost, dobromyslnost, obětavost, smysl pro čest a osobní odpovědnost, dále 1devítku – touha po poznání, analytické schopnosti, kreativita, zájem o umění i velkou citovost. Plná linie empatie ukazuje, že syn prvního českého presidenta, měl velký smysl pro mezilidské vztahy, tvůrčí potenciál, talent a kreativitu. 2 osmičky – zesilují touhu po úspěchu, moci, hmotném prospěchu, dokonalosti a podporují vůdcovské vlohy. 3 jedničky – vícečetné jedničky nejsou příliš časté – signalizují velikou energii, touhu uskutečnit svoje plány, vždy se prosadit a využít svoji výkonnost a kreativitu. Negativitou je i zvýšená impulzivita a zaměření na sebe, zvláště v kombinaci s 2 osmičkami. 1 čtyřka – vyrovnává mřížku, podporuje disciplinovanost, diplomatické vlohy a schopnost logického myšlení. 1 sedmička – citlivost a schopnost empatie i silný smysl pro spravedlnost. Plná linie čísel 1-4-7 je nazývána linií hmotné reality. Na sluneční rovině měl Jan Masaryk číslo 3 – okolí ho vnímalo jako přátelského, charismatického, kreativního a přitažlivého člověka, na měsíční rovině měl 1 – řešil tedy autoritu a vůdčí postavení.
10. března 1948, nedlouho po Vítězném únoru, byl Jan Masaryk, oblečený do pyžama, nalezen mrtev pod oknem koupelny svého bytu na nádvoří Černínského paláce. Oficiálně, jediný nekomunista a ministr zahraničí v narychlo sestavené Gottwaldově vládě, vylezl koupelnovým okénkem a skočil na dlažbu. Státní bezpečnost provedla tajnou a velice rychlou pitvu a případ uzavřela jako sebevraždu. Ale v celé kauze je spousta otazníků – proč by 190 cm vysoký a statný Masaryk, který údajně trpěl depresemi a byl po operaci levého ramene, lezl do malého, vysoko umístěného okna a nezvolil si jiný, pohodlnější způsob odchodu? Masaryk měl mnoho nepřátel, sám měl být údajně zapojen do mnohamilionového obchodu se zbraněmi s nově vzniklým státem – Izraelem, jiní mu údajně nemohli zapomenout, že pomohl Američanům odvézt štěchovický poklad, nemluvě o tom, že rozhodně nebyl oblíbencem sovětského vůdce Stalina. Ani po letech nebyla Masarykova smrt uspokojivě vysvětlena, dokonce se objevila teorie, že ve skutečnosti Masaryk zemřel v sedmdesátých letech v Izraeli a 10. března byl zabit Masarykův dvojník. V roce 2003 byla podivná smrt ministra zahraničí znovu vyšetřována se závěrem, že se jednalo o vraždu. Komu tedy vadil a jak vše bylo doopravdy? Dovíme se to někdy?
Přeji všem krásné dny
Althea
výklad z tarotových karet, numerologický rozbor partnerských vztahů

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!






Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA