Jak vybrat nejlepší dárek - Noor - horoskopy

Už je to zase tady! A já se moc těším. Loni mi to vyšlo, takže letos jdu do toho znovu. Přípravy na opravdu šťastné Vánoce! Ne, nemyslím tím ta předsevzetí typu – co po vysmýčené kuchyni, hlavně že jsme spolu a zdraví. Tohle už mám vážně vyřešené. Na mě doléhá jiný stres, než pětatřicet druhů cukroví a diamantový lesk sklenic na víno.
Jak vybrat nejlepší vánoční dárek.
Možná vám to přijde legrační, možná jste na tom úplně stejně. Vůbec mě neláká představa, nadělovat praktické, rozumné, nebo očekávané dárky. Já přece vím, že dcera potřebuje boty nebo šálu, ale nemyslím si, že je touží najít pod vánočním stromkem.
Víte, je to mé velké tajemství, ale jsem romantik. Ale to jen tak mezi námi, že jsme tu sami. V hloubi duše nám uložený obraz Štědrého dne nasvícený barrandovskými filmaři a vyvedený v stříbrné a bledě modré…
Stromeček je něžně rozzářený světlem štíhlých svic, nejmladší Julinka nazdobená sametovou mašlí kostrbatě čte nápis na štítku krabice se zelenou stuhou, dědeček s tatínkem studují návod k elektrickému vláčku, který ovšem patří malému Románkovi, babička sedí v lenošce a po očku pozoruje dospělou dceru, “dobře si holka vybrala, Aleš je pořád fešák a má ji rád“. A za oknem sníh cukruje červené střechy Nerudovy ulice…
Ale hlavně a především, všichni jsou šťastní. Jsou spolu, jsou a cítí se obdarovaní. Každý u stromečku našel překvapení. Každý je dojatý, jak dobře ho jeho rodina zná, jak empatická a milující je, že vycítila, po čem skutečně touží a co by si přál.
A to je ono. Tohle bych chtěla. Vystihnout, uhodnout a sehnat, koupit nebo vyrobit dárek, který přinese radost a vydá poselství. Poselství lásky a něhy, skutečný význam vánočních svátků.
A proto to letos udělám intuitivně. Zapojím podvědomí. Jen ať si trochu mákne, však ho moc nezatěžuju.
Postup, jak chci letos vybrat ten nejlepší dárek pro své drahé, jsem si vypůjčila ze SILVOVY METODY ovládání mysli. Kurz jsem absolvovala už před lety a pořád jeho postupy s velkým úspěchem využívám. Dokonce i při výkladu karet. Tentokrát jsem si metodu SKLENICE VODY upravila na potřeby vánočních nákupů.
V praxi to vypadá takhle:
Než se uložíte ke spánku, připravíte si sklenici obyčejné vody. Sedíte na posteli, sklenici držíte v ruce. Zavřete oči a za víčky je stočíte trochu vzhůru, jakoby ke kořeni nosu a uvolníte se, vnitřně se jakoby ztišíte. Intenzivně myslíte na člověka, kterého chcete obdarovat. Na to, že chcete potkat nějakou věc, která mu udělá radost, překvapí, potěší. Nakonec si můžete třeba říct „co mám udělat, abych takovou věc objevila?“. Když máte myšlenky ujasněné, se zavřenýma očima začnete pomalu pít vodu ze sklenice. U toho v duchu pronesete magickou formuli:
TOTO JE VŠE, CO MUSÍM UDĚLAT, ABYCH NALEZLA ŘEŠENÍ SVÉ OTÁZKY.
Sklenici vypijete asi do poloviny a jdete spát. Ráno ihned po probuzení vodu dopijte, při tom se zavřenýma očima formulku zopakujte.
A teď nechte věci běžet. Už na to nemyslete a jen se poddejte. Možná úplně náhodou zaslechnete klíčovou větu, otevřete časopis nebo leták na té správné straně, poběžíte kolem výlohy a něco vás cvrnkne do nosu. Každopádně až TO bude ONO, poznáte to. Takový zvláštní, mrazivý pocit. Já osobně mívám takový pocit, jako by se zpomalil čas a realita se rozotří. Vždycky už vím, že „tohle“ je ten okamžik. Až přijde odpověď, nezapomeňte poděkovat, to je důležité.
Tuhle metodu můžete použít třeba na hledání ztracených věcí, nebo pro odpověď na důležitou otázku. Každopádně při ní trénujete intuici a obohacujete se o další věšteckou dovednost. A je to zábava.
Krásný adventní čas vám přeje Noor
výklad karet, výklad snů, výklad budoucnosti, osud, karma, magie, magie svíček

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.