Duben 2019 – předpověď a výhled

Jedná se o jeden z nejvíce napjatých měsíců v roce. Letošní duben mnohé překvapí ve své surové, nezkrotné, animální, zbrklé a útočné podobě. To, co delší dobu nefunguje, se rozpadne, to, co se dělo delší dobu a neřešilo, může vést k velmi drastickým scénám, nevyjímaje emoční stavy, psychické újmy, ale také zdravotní komplikace, potíže, nehody, havárie a zdravotní nálezy a diagnózy.
Slunce se do 20. 4. nachází ve znamení Berana, kdy útočnost, bojovnost, narcismus, egoismus, téma já, já a zase já bude velmi silné. Někteří jedinci, zejména povahy ohnivé, tedy cholerické (Berani, Lvi, Střelci, ale i Štíři) budou řádit co to jen půjde, a svému okolí budou dosti znepříjemňovat žití. Jde o to, ukázat právě nyní těm druhým, kdo je zde pánem a „zač je toho loket“.
Merkur se nachází do 17. 4. v Rybách, to ještě půjde se nějak domluvit. Ovšem, jak se přesune stejného dne do znamení umíněných Beranů, kteří neposlouchají a nechtějí poslouchat druhé, protože přece jen oni mají tu svoji pravdu a budou si to prosazovat za každou cenu, ať už slovem či mečem. Kdo bude jiného názoru a postaví se těmto agresivním a nešťastným lidem do cesty, bude rázem sejmut, a to zcela nemilosrdně, bez jakéhokoliv předchozího varování. Tato hádavost a velký třesk bude přetrvávat do 6. 5., než se Merkur přesune do zemitého Býka, kde se zklidní a začne mít na práci řešit skutečně důležité věci, například peníze, bydlení, nemovitosti a práci.
Venuše prochází nyní také Rybami, a to až do 20. 4., kdy se přesune do popudivého Berana, který bude mít potřebu vzít lásku a neposlušnost rázně opět do svých rukou. Očekávat se dá po celou tuto dobu bojování ve vztazích, hádky, napětí, jednostrannost a chybějící schopnost a potřeba najít střed. Chybět bude empatické souznění, každý si bude chtít „urvat“ co nejvíce pro sebe ve smyslu „neznám bratra, neznám sestru“. Všechno bude chtít být vyřešeno hned, ovšem „po mém“ a dupání a zastrašování bude na den pořádku ve smyslu „JÁ chci, je moje, mám, jsem apod., kdy je zde téma já, nikoliv my nebo ty, tato slova nebudou v dubnu moc in. Dne 15. 5. se vše začne uklidňovat, jakmile se Venuše, planeta lásky přesune do trpělivého Býka.
Mars do 16. 5. se zastavil na své pouti na návštěvě u Blíženců, kdy se poté přemístí do Raka. Po tento čas se dají očekávat hádky, napětí, konflikty slovní, písemné, nutnost řešit písemnosti, dokumenty, úřady. Lidé budou netrpěliví, nedočkaví, nesoustředění a díky tomu bude hodně hádek, konfliktů, napětí, ale také nehod, zejména cestách. Pozor by si měli dávat lidé, co rádi jezdí rychle a také motorkáři, ale i cyklisti.
V měsíci dubnu budou akční, bojovní a potřebu věci řešící hlavně tato znamení: Berani, Býci, Blíženci, Lvi, Štíři a Střelci. Naopak, na nárůst síly, vitality a klidu a pohody se mohou těšit Raci, Panny, Váh, Vodnáři a Ryby. V polovině dubna je dobré vyřizovat staré záležitosti, které se dosud nehýbaly, zejména co se týče důležitých jednání, jako jsou smlouvy, uzavření, zrušení, výpovědi, ale i rozchody a rozvody. Jednat se bude o dobrý čas podpořený vhodnými konstelacemi pro podpisy těchto zmíněných listin a dokumentů.
Celkové napětí bude vrcholit v posledních 10 dnech dubna. Ti, co jsou připraveni, mohou hodně vyzískat, v opačném případě ti nepřipravení budou naopak nepříjemně zaskočeni. Je dobré si dávat pozor na faleš, intriky, lži, krádeže, kterých bude v těchto dnech výrazně přibývat a někteří jedinci se nebudou štítit vůbec ničeho, kdy je nic a nikdo nezastaví.
Zbrklým a nerozvážným Beranem prochází také ERIS, vesmírné těleso, projektováno jako bohyně sváru, hádek, válčení a konfliktů. Je velmi destruktivní, ale i sebedestruktivní, kdy se mnoho lidiček samo zničí, a to dříve či později. Toto postavení přináší problémy, napětí, hádavost, střety, boje, hádky, problémy, chamtivost, potřebu vyhrávat a ničit. Důležité a zásadní je, kde se pohybuje v horoskopu každého z nás. Dlouhodobě, staletí se nachází v Beranu, kde ještě opravdu dlouho, dlouho zůstane, proto mají lidé potřebu mezi sebou bojovat, válčit a ukazovat to své neomylné a nejlepší já.
Věštírna Květy Fialové

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.