Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Deník vděčnosti – zdraví – kartářka Noor – Tarot

Zdraví je pro nás naprosto přirozený stav. Tak přirozený, že se zdraví stalo samozřejmostí až do té chvíle, než nás v nějaké formě nemoci opouští. Většinou až ve chvíli, kdy onemocníme, si začneme hledět zdraví. Vlastně, ono je to tak s těmi ztrátami obecně, co říkáte?
Zachování zdraví či jeho návrat do churavějícího těla je ten pravý okamžik pro magii vděčnosti! Tělo je neuvěřitelně propracovaná chemicko-energetická továrna a ať už svému stvořiteli říkáte Bůh, nebo Příroda, uznejte, že to má promyšlené. Uznání a vděčnost, to jsou naše zbraně na nemoci, přátelé.
DENÍK VDĚČNOSTI – cvičení
Ať je v současné době váš zdravotní stav jakýkoliv, není výsledkem zlého osudu nebo shodou zapeklitých náhod. Je výsledkem toho, jak se používáme a jak se sebou zacházíme.
Napište do deníku vděčnosti všechna požehnání, která vám poskytuje vaše tělo. Od estetického zážitku, až po výkonnost, nebo zdravé fungování. Pokud vás nějaký orgán nebo funkce trápí, obraťte se v Deníku přímo k němu a uznejte jeho práci. Pochvalte krevní tak za jeho ochotu hnát krev všemi záhyby vašeho těla. Oči za ostrý zrak a orientaci v prostoru. Pokožku za to, že vás chrání, zdobí a drží pohromadě, tenkému střevu poděkujte za výživu a kloubům za ohebnost.

Buďte zdrávi! Vaše Noor