Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Barborky a jitušky

Nestihli jste si včera, 4. prosince ve svátek Svaté Barbory opatřit třešňové větévky, které věstí příchod lásky? O tento kouzelný zvyk nemusíte být ani letos ochuzeni, věštba lásky se vás pořád ještě bude týkat, 5. prosince už ale neřežeme třešně, višně či broskve, ale opatříme si proutky vrby. Zatímco včera, jsme si trhali barborky, dnešní větvičky můžeme žertem nazvat jitušky. Větvičky doma ponoříme celé do vlažné vody a jejich konce šikmo seřízneme, aby plocha pro čerpání vody byla co největší. Pokud se Jituška do Štědrého dne zazelená, bude vás po celý následující rok zaplavovat láska. Vrbové proutky musí být nejméně tři, protože pokud nám obrazí, upleteme si z nich na Štěpána copánek, který stočíme do věnečku a konce svážeme červenou stuhou. Svobodné dívky si jej položí nad postel, stejně tak manželské dvojice, které pečují o svůj vztah a láska je jim drahým pokladem.
Máte strach, že vám vrbové proutky do Vánoc neobrazí? Tomu se dá přece snadno napomoci! Měňte vodu ve vázičce každý den a dbejte, aby nikdy nebyla příliš studená. Dáváte tak bůžkům lásky zprávu, že stejně tak, jako pečujete o své proutí, budete se s láskou a ochotou starat i o svůj vztah.
S láskou Noor