cena hovoru je 50 Kč za minutu

Znamení Střelce v kuchyni

Znamení Střelce miluje život, velké výzvy, překonávání překážek, nadšení, dálky, pohyb, dynamiku a žhavý rytmus. V horoskopu se ve znamení Střelce ukazuje náš vztah k dálkám, exotice a všemu, co je mimořádné a exotické. Proto nepřekvapí, že Střelci často milují cizokrajnou kuchyni, netradiční recepty a neotřelou skladbu pokrmů. Zvláště v mládí bývají vybavení tzv. kachními žaludky, které jim dovolí ochutnat a strávit všechny ty neuvěřitelně pálivé, kyselé, ledové i horké dobroty, na které si jinak troufne jen málokdo.
Střelci jsou tedy vynikající a horliví strávníci, ale musíme si přiznat, že jako kuchaři se často moc nevyznamenávají. Tedy, mají v arzenálu zbraní jeden dva osvědčené recepty asijské, nebo skandinávské kuchyně, kterými vás spolehlivě ohromí, pokud jste jejich hosty poprvé (zvláště pokud jste jaksi zamýšlenou milostnou kořistí), nutnost každodenního úmorného vaření je něco, co je rozhodně neláká. Na to jsou příliš činorodí a netrpěliví.
Ženy ve znamení Střelce jsou tedy mistryněmi rychlých jídel z jedné pánve. To se nakrájí velké množství nejrůznějších věcí na nudličky, zprudka opeče, pak nějaké to karí, zázvor, čili, dvanáct druhů pepře, trochu vína – šup tam s tím, ať to hezky zašumí – na talíři ještě přizdobit sekaným listem fíkusu a vítězství je naše.
Muž Střelec rád dává své partnerce pocítit bezpečí a jistotu. Tedy, rád by od ní něco takového slyšel. Proto se staví ke sporáku vybaven obřím nožem a prkénkem, ze kterého zručně odsekává do hrnce senzační slovenské halušky, nebo smaží bramborák, jaký dokázal na světě jen a jen děda z Podkrkonoší. Na příští schůzce ohromí naopak sečuánskou úpravou křepelek a černými vejci a tím to máme asi tak všechno.
Tělesná schránka Střelců bývá zhusta bytelná a vydrží nápor životní radosti, kterou jí nositel dopřává, ale všeho do času. Ve středním věku se zdraví začíná hlásit o právo na život a na Střelce dopadají první nemoci. Tohle znamení ovládá oblast pánve, boků a kyčlí, v přeneseném slova smyslu sem patří i orgány, uložené v téhle části těla. V oblasti třísel se nalézají velké uzliny lymfatického systému, a o ty by nám u znamení Střelce mělo jít především.
Zasedne-li si na Střelce choroba, první krok, který by měl učinit, je detoxikace. Vynikající vliv na jejich zdravotní stav má šťáva ze syrové mrkve a červené řepy. Ááá, Střelci právě přestali číst…
Tak to zkrátíme.
Doporučená strava pro Střelce:
Ryby a zvěřina, rýže, hrách sója a luštěniny obecně. Česnek, cibule, celer a petržel. Mrkev, dýně, červená řepa. Ořechy a semena, bylinné čaje, suché víno a pivo. Bazalka, yzop, majoránka, kmín, kurkuma a kardamom.
Méně vhodná strava:
Vepřové a hovězí maso, drůbežího jen pomálu. Brambory a výrobky z nich. Kukuřice, zelený čaj, červené víno.

Milovaní Střelci, díky svému Ascendentu jsem vás v životě potkala opravdu slušnou skupinku. Báječné chvíle v exotických restauracích byly neopakovatelné a moc vám za ně děkuju! Ale víte co, ten můj milovaný Blíženec peče fantastický chleba. A z vlastního kvásku!
Mějte se nádherně. :-)
S láskou Noor

výklad karet, magie, horoskop, Střelec, Sagittarius

Znamení Střelec

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA