cena hovoru je 50 Kč za minutu

Znamení Berana - Noor - horoskopy - výklad karet

Lidé narození ve znamení Berana přicházejí na svět v jarních dnech. Prastaré kultury měly za to, že první jarní den celá příroda oslavuje, že přežila zimu. Celý astrologický rok je teprve před námi, všechno zlé z minulosti je zapomenuto a nové má teprve přijít. Berani žijí přítomností, jejich myšlenky vnímají jen“ tady a teď“, budoucnost je v nedohlednu a včerejšek historií. Jako malé děti přistupují k životu s bezmeznou důvěrou – oni sami jsou zcela bezelstní, tak pročpak by jim někdo ubližoval, nebo lhal? Protože křivý charakter je jim zcela cizí, je pro ně setkání s negacemi běžného lidského soužití velmi zraňující. Jiná znamení jim často vyčítají naivitu a nepoučitelný optimismus, ale Beran si nemůže pomoci, zase a znovu odpustí, uvěří a dá důvěru. Ale je to důvěra veselá, bezelstná, určitě neplyne z poddajnosti a slabosti. To vůbec ne! Znamení Berana řídí planeta Mars, patron válečníků, vojáků a odvážných mužů vůbec. Však také Berani se umí pořádně rozparádit, zvlášť pokud se jedná o hněv tzv. spravedlivý. Rozčílí je každá nespravedlnost a bezpráví, už jako děti se perou spíš na obranu slabších kamarádů, sami a bezdůvodně neútočí. Ne vždy musí uspět v konkurenci taktičtějších a prohnanějších soupeřů, zato si málokdy ušpiní dobrou pověst nečestností nebo podrazy.
Berani milují vždy od prvního okamžiku, celým srdcem a naplno. Dokáží být stejně pozornými a vášnivými partnery i po letech manželství. Ale špatně snáší hádky a spory. Při drobných potížích mohou propadnout strachu, že vztah se hroutí a přijdou o něj. Z toho pramení jejich pověstná výbušnost a také žárlivost. Problémy chtějí ze života vyhnat okamžitě – včera bylo pozdě! Nic a nikdo nebude ničit jejich veselý, barevný svět, ve kterém chtějí žít navždy.
Celý život zůstanou tak trochu dětmi. Pro někoho možná naivními snílky. Ale co když jsou na tom se zdravím své duše mnohem lépe než ti rozumní, realističtí a společensky pružní lidé? Nakonec, Království nebeské je prý otevřeno jen těm, co „jsou jako děti“. Takže můžeme věřit, že na ty veselé, důvěřivé a čisté bytosti ve znamení Berana čeká tam nahoře pěkně šťavnatá pastvina, kde se mezi kytičkami jarních barev bezpečně pasou vlněné hromádky beránků.
Mějte se krásně, poslové jara! S láskou Noor
horoskopy, výklad karet, magie, osud, karma, výklad budoucnosti kartářka Noor

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA