cena hovoru je 50 Kč za minutu

Zákon přitažlivosti - Milujte to co děláte

Už pár dní spolu nad Deníkem vděčnosti pracujeme na hojnosti peněz. Většina z nás asi přijde k penězům tak, že si je vydělá. Jako zaměstnanec, podnikatel nebo živnostník. V práci trávíme spoustu času a bylo by moc fajn chodit do ní i z jiného důvodu než proto, že je to přímá cesta k sumě, kterou potřebujeme vepsat do složenky. Přesto znám spoustu lidí, kteří se od začátku pracovní doby modlí jen za to, aby už byl konec a člověk mohl vypadnout. Ten čas, který strávíme prací, je ale náš čas. Čas, který se už nikdy, nikdy nevrátí. Tak proč ho utopit v nespokojenosti a napětí?
Je velkým štěstím, pracovat i z jiného důvodu, než pro peníze. Je to veliký dar, když vás práce baví, vidíte v ní smysl, naplňuje vás a umožňuje, abyste byli sami sebou a realizovali to, co cítíte. Pokud milujete svou práci, je vám odměnou už ten pocit radosti, štěstí a vděčnosti. A jak víte, pocit vděku je magnetický.
Když už nemůžete dělat to, co milujete, milujte tedy to, co děláte.
DENÍK VDĚČNOSTI – cvičení.
Sepište dnes do Deníku deset požehnání, která se týkají vašeho zaměstnání. Vzpomeňte na to, že vás práce živí. Buďte vděčni za to, že máte krásné vztahy s kolegy. Poděkujte za to, že pracujete na krásném místě, v hezké budově či městě. Pokud pracujete doma, buďte vděčni za to pohodlí, které vám domácí práce poskytuje. Poděkujte za to, že můžete svou prací někomu prospět. Že můžete realizovat své nápady a názory. Nebo naopak za to, že jste zbaveni muk zodpovědnosti, pokud jen plníte něčí rozkazy.
Jestli momentálně práci nemáte, poděkujte za všechno, co vám tahle situace přinesla. Co jste získali ztrátou zaměstnání a co vám přináší hledání práce. A pokud vám tahle situace stále přijde nespravedlivá, přečtěte si znovu předcházející lekci – Božská jiskra. Čtěte ji pořád dokola. Nebuďte ublížení, nebo vám Vesmír pošle další důvod, proč se cítit ublíženě.
Noor letní škola S Láskou
 Noor :-)

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA