Zákon přitažlivost - Podstata

Deník vděčnosti – hojnost a bohatství
Pracujete s námi na vděčnosti? To jsem moc ráda. Je tu druhý den, druhá lekce. Včera jste měli za úkol sepsat deset svých požehnání. Připomínali jste si je i v průběhu dne? A napadala vás další a další? Pokud ano, máte obrovskou šanci přitáhnout si štěstí velmi rychle.

Nepochybuji o tom, že spousta z nás se chce zaměřit na přitahování peněz, hojnosti a bohatství. To je také téma, kterému se budeme věnovat první  týden. Peníze jsou tématem, které nás obecně hodně zajímá a často také trápí. Tedy ani ne tak peníze, jako jejich nedostatek. Zvláštní, viďte? Kousky kovu, nebo malé papírky, a jakou nad námi mají magickou moc. Když se nad tím opravdu zamyslíte, nepřijde vám to absurdní? Co je to za věc, že nás dokáže mít v moci, činit nás zoufalými, nebo závratně šťastnými. Tuhle sílu jsme penězům přiřkli my sami.
Uvěřili jsme tomu, že peníze jsou cestou, jak si opatřit štěstí a spokojenost. A ti, kteří naše peníze chtějí, nás o tom velmi usilovně přesvědčují. Útočí na naše vnitřní programy a zneužívají našich zranění, aby se dostali k našim penězům.
Jste osamělá? Kupte si naše jedinečné pilulky na hubnutí, mějte postavu snů, obdiv přátel a lásku vytouženého člověka! Kupte a budete šťastná!
Máte pocit méněcennosti? Kupte si náš báječný vůz, symbol rychlosti, úspěchu a moci a získáte pocit rychlosti, úspěchu a moci! Dejte nám své peníze!
Hroutí se vaše manželství? Kupte si náš jedinečný prací prášek a zajistíte si domácí štěstí, vaše děti budou na svých vymydlených tělíčkách nosit čistoskvoucí prádlo bez jediné šmouhy! Vyperte skvrnu od rtěnky, kterou na košili vašeho muže nechala ta rezatá coura a problém zmizí! Jen tak jste dobrá matka, dokonalá manželka hospodyňka!
Vypadá to, že štěstí a spokojenost je hodně drahá záležitost. Prostě musíte mít nový chytrý telefon, musíte na dovolenou do Karibiku, musíte mít značkové boty, musíte mít plastiku prsou, protože sakra chcete být konečně šťastní, nebo ne?
To všechno stojí spoustu peněz. Takže musíte hodně pracovat. Můžete taky spekulovat na burze, sázet loterii, věnovat spoustu času a myšlenek penězům. Bohužel, většinou hodně netvůrčím způsobem. Bez ohledu na to, jak hodně peněz lidé mají, se většinou soustřeďují na to, že jich chtějí víc. Ještě na to nemám. Až na to budu mít. Dnes mám, ale až odešlu složenky, jsem opět na začátku.
Mnoho lidí chce peníze proto, že má pocit, že peníze nemá. A zní to úplně logicky. A je to úplně špatně. Pocit nedostatku je magnetický pro stav nedostatku a proto přináší jen nedostatek.
Už včera jsme si řekli, že abychom mohli něco navyšovat a rozvíjet, musíme to napřed mít. Je zbytečné zalévat prázdný květináč. Ale pokud do něj vložíme hlínu a semínko, to už je jiná situace.

Vděčnost je velmi kreativní vibrace. Pokud se cítíte opravdu vděční, je nemožné cítit se špatně.

DENÍK VDĚČNOSTI – cvičení
Pracujeme na penězích (i když to tak nevypadá). Jdeme na to!
Peníze jako takové nás úplně nezajímají. Na něco je ale potřebujeme, kvůli něčemu je chceme. Zapište si do Deníku vděčnosti deset věcí, kvůli kterým potřebujete víc peněz. Přečtěte si svůj seznam. Vezměte první bod a zamyslete se nad tím, proč tu věc potřebujete. Třeba – chci dům. A co to znamená, proč chci dům? Možná se nás v malém bytě krčí už pět? Toužím po pohodlí, soukromí a klidu? Pak je mým cílem ve skutečnosti pohodlí, soukromí a klid. A ten chci přitahovat. Napíšu si:
Jsem vděčná za veškeré pohodlí, které jsem kdy zažila, dostala a zakusila. Děkuju, děkuju, děkuju!
Nebo – potřebuju splatit dluhy. Proč? Protože pak budu svobodně dýchat a klidně spát. Mým cílem je tedy svoboda a klid. Vybavím si, kdy jsem tyto pocity zakoušela a projevím za ně vděčnost.
Toto je velmi silné, velmi magické cvičení a dá se aplikovat na všechny naše potřeby. Podstatné je hluboce proniknout do podstaty věci a zjistit, jaká je naše skutečná potřeba. Za tu podstatu pak intenzivně a hluboce projevit vděčnost. Chováte se, jako byste tu věc už měli. A také ji máte. Ponechte na Vesmíru, jakým způsobem vám doručí to, za co jste vděční. Možná skutečně pošle hotovost, možná budete obdarováni, možná dojde ke směně, ale to v téhle chvíli není naše starost. Důvěřujte Vesmíru, jeho prostředky a možnosti jsou neomezené a při vší úctě, ví trochu víc než my.
Těším se na zítřek, budeme velmi materiální a užijeme si to.
S Láskou vaše Noor

P.S. Jsem vděčná čarodějce Warganě za pořízení ilustračních obrázků. Ano, to je její Deník vděčnosti a psací souprava. Wargana umí všechno pojmout jako magický rituál ve velkém stylu. Čekali jste snad nějaký vixlajvantový fujtaxl ze sámošky? Já tedy ne! Díky, Wargano, děkuji, děkuji, děkuji :-)

 

 

 

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.