cena hovoru je 50 Kč za minutu

Výklad z tarotových karet

usmevava-hankaTarotové karty vám dají odpověď nejenom na jednoduché otázky, ale i upozorní, kde děláte chyby, a provedou vás obtížnými situacemi. Tarotové karty mají svůj osobitý jazyk a je zapotřebí osvojit si významy jednotlivých karet a obrázků. Tarot můžeme přirovnat ke klíči, a pokud existuje klíč, jistě k němu existují dveře. Pojďme spolu najít dveře.
Vyberte si sadu Tarotu, který k vám nejvíc promlouvá, který se vám líbí, ať už obrázkem, nebo velikostí. Na trhu je jich spousta a nezáleží, které jsou zrovna IN. Nekupujte karty, které vám nutí prodavač, nebo kamarádka. Především vám musí padnout do oka a v dobrých obchodech vás nechají karty pomazlit a osahat.
Tarot – tedy sada tarotových karet se dělí na Velkou a Malou Arkánu.
Velká Arkána představuje stav psychický, nebo duševní, a také osobní číslo z vašeho data narození. Pokud sečtete datum narození a sčítáte, dokud nezbyde jedno číslo, značí to, pod jakou vibrací se váš život bude ubírat.
Např. datum 17. 3. 1963 = 17+3+19+63 = 30 = 3. Vaše životní číslo je 3.
V Tarotu je trojka Císařovna. Tento člověk utváří domácí pohodu, nejenom v konkrétní domácnosti, ale ve společnosti jako takové. Rozumí tomu, jak má svět fungovat, aby její poddaní (se kterými jedná jako se svými dětmi) byli v bezpečí, šťastní a spokojení. Má moc zajistit, aby vše harmonicky spolupracovalo. Je to symbol ženských instinktů a představuje ochranu a plodnost. To je jeden z příkladů, jak se třeba můžete podívat na povahu svou, nebo jiné osoby.
Malá Arkána ve výkladu představuje události nebo situace a každá karta se soustřeďuje na různé oblasti našeho života. Zajímavé jsou tam figury, kde každá postava představuje skutečné osoby z vašeho života. Pokud mluví, Malá Arkána popíše situaci, dává ději zápletku a vypráví téměř dokonale příběh jako odpověď na vaši otázku. Jako příklad uvedu odpověď na otázku – Pojedu letos na dovolenou? Vytáhla jsem 3 karty = 6 pohárů + královnu pohárů + čtyři hole. Já bych tuto kombinaci vysvětlila, ano, dovolená bude, vrátíš se do dětství, tam, kde je bezpečno, kde to znáš. Nijak tě to nepřekvapí a pojedeš k ženě z rodiny (matka, babička). Pokud by se věštilo z celého balíčku Tarotu a objevila se ve výkladu karta Vůz, nebo Svět z Velké Arkány, tazatelka by zcela jistě jela do zahraničí.
Ten, kdo se s Taroty seznamuje, by měl začít s jednoduchým výkladem na 3 karty. Otázku položte tak, aby se na ní odpovídalo jinak, než Ano-Ne.
Např. otázka Miluje mě přítel?
je špatně. Otázka by měla znít – Jaký má ke mně vztah přítel? Pak vám karty odpovědí. Karty jsou kouzelné i pro své obrázky. Už když se pečlivě podíváte na obraz karty, mluví a vystihuje situaci velice trefně. Taková desítka mečů se téměř nedá omluvit, to je jasný konec, zkáza a radikální změna k horšímu. Také se občas stane, že karty stávkují. Nechtějí dát odpověď, bez ohledu na to, jak dobře byla formulována. Tazatel v tuto chvíli odpověď dostat nemá. Existují určité situace, které by byly zničující, nebezpečné nebo natolik šokující, že tak tazatele v podstatě karty chrání. Měla jsem klientku, která se nedozvěděla informaci, že se její bývalý muž oženil a je zamilovaný. V té době byla paní na dně, bez práce, trpěla depresemi a nebavilo ji žít. Upínala se na svůj minulý vztah, který byl podle ní šťastný, a chtěla ho vrátit. Do půl roku se zamilovala, na bývalého ani nevzpomněla a zase ji život stál za to. Tenkrát jsem to nechápala a pochybovala jsem o svém výkladu. Pak se ukázalo, že ji karty uchránily a tuto informaci ji záměrně nedaly.
Tarot nabízí tomu, kdo k němu přistupuje s otevřenou myslí, silné zážitky a vhledy. Učte se ze svých karet a nalezněte s nimi odpovědi.

Mnoho úspěchů a zábavy v hledání a nalézání vám přeje

HANKA – Věštírna Květy Fialové
výklad budoucnosti, mariášové karty, Tarot, věštecké kyvadlo

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA