cena hovoru je 50 Kč za minutu

Výklad karet - mariášové karty - kartářka Hanka

Mariášové karty jsou moje nejoblíbenější. Jsou přesné a mají výbornou pověst. Na nejednom veletrhu Věštění jsem zaznamenala velký zájem klientů o tento druh výkladu karet. Asi nejlehčí pro začátečníky jsou Tarotové karty, jsou tam vystihující obrázky a popis, který vám dá odpověď. Také jsou tam samozřejmě situace, které si začátečník neumí vysvětlit. Třeba Šestka mečová, když vyjde na otázku – budu mít miminko? To je oříšek a laik si s tím neporadí. Šestka mečů znamená – odchod do nejistoty a já bych odpověděla, že se musí v zaběhlém pořádku něco změnit, buď lékař, navštívit léčitele anebo troufale, partner. Ale zpátky k tématu výklad mariášových karet. Popíšu vám zde významy karet a lehký výklad na konkrétní otázku.
mariasove karty
7 srdce- radost, láska, 7 listů- starosti, 7 kule- malé peníze, 7 žaludů – dům.
8 srdce-těhotenství, 8 listů – užitek, 8 kule- na cestě, 8 žaludů – zpráva.
9 srdce- sex, 9 listů – pochybnosti, 9 kule- zpráva, 9 žaludy – zklamání.
10 srdce- rodina, 10 listů – věrnost, 10 kule – pozor, 10 žaludy – konec, přerušení.
Spodek srdce- mladší muž, spodek listů – laxnost muže, dítě- syn, spodek kulový – kamarád, spodek žaludský – nepřátelský muž.
Svršek srdce- mladá žena, svršek listů – laxnost ženy, dítě- dcera, svršek kulový- kamarádka, svršek žaludský – nepřátelská žena, sokyně.
Král srdce – muž, střední věk, král listů – lékař, návyk, uniforma, král kulový – starší muž, movitý, král žaludský – úřad.
Eso srdce- velká láska, spokojenost, eso listů – cesta, cizina, ochrana, eso kulové – velké peníze, dosažení cíle, eso žaludské – šok, malér.
Kombinace eso žaludské – 10 žaludů a figura žaludů = ohrožení života
Kombinace ta samá, ale s 9 žaludů = rozvod
Kombinace 9 srdce a 10 srdce= svatba
Karty zamícháme, sejmeme na 3 hromádky a rozložíme do vějíře. Už v průběhu míchání myslíme na svou otázku a z vějíře rozložených karet levou rukou vytáhneme 3 karty. Dám vám příklad.
Otázka zní – „miluje mě Karel?“ Vybrali jsme Srdcového krále, Srdcové eso a 10 listů. Odpověď karet je- „zamilovaný muž, velká láska a věrnost“. Kája vás miluje a je věrný. Jiný příklad, pokud si vytáhnete na tu samou otázku karty- Listový spodek, Žaludský svršek a 9 žaludů, je odpověď karet jiná. Karel je vůči vám laxní, má jinou ženu a vy budete zklamaná. Pokud si vytáhnete neutrální karty, jako je třeba – zpráva, na cestě, delší trvání, což se stát může, buď vám karty nechtějí odpovědět (ani bych se nedivila, pokud byste se ptali na Karla Gotta, kterého osobně vůbec neznáte), nebo můžete přihodit další 3 karty. Víc už ne, protože bychom tak dlouho přihazovali, až se tam to Srdcové eso objeví. Je samozřejmě více výkladů mariášových karet, ale tento je nejjednodušší, když začínáte. Všeobecně platí – srdcové karty jsou vždy láskyplné a pozitivní, listové karty jsou nadějné, kulové karty jsou přátelské, o penězích a chytrosti a žaludské karty jsou vždy negativní, hlavně když jsou spolu. Ještě několik rad, jak pracovat s kartami a s člověkem, který vám pokládá otázky. Raději začněte výkladem pro sebe, kamarádky, nebo s někým kdo by vám případný výklad nekritizoval. Nepůjde to z počátku lehce a kritika by vás mohla odradit. Tazateli nelžete a nevnucujte se přikrášleným výkladem. Pokud má v kartách věc, kterou neočekává, musí se s tím srovnat, když vás oslovil. Při výkladu nehovořte o sobě, ztrácíte tím důvěru. Tazatel vás vyhledal pro určitou radu a to už je autorita, kterou lehce ztratíte, když mu budete vykládat, jak jste sázela brambory. Buďte etičtí, nemluvte o smrti, neděste, udílejte rady polehoučku a po kapkách. Slovo nemá být jedem, ale lékem. Nehodnoťte, to náleží vyšší moci a ne vám. Pokud má váš manžel milenku a tazatelka je na opačné straně, jako ta milenka, musíte být nestranná i když byste všechny milenky na světě zaškrtila. Nechvástejte se, je to forma manipulace a je to typické pro lidi, kteří mají problém sami se sebou. Takové to, já věštím celebritám, tak jsem asi nejlepší, není zrovna dobrá vizitka. Celebrity jsou lidé, jako my, nejsou o nic lepší, ani horší. Neslibujte, co nemůžete splnit, např. pokud jde tazatelce v kartách těhotenství a vy jí 100% určíte, že otěhotní a ona bere antikoncepci, tak je to chybný výklad. Tazatelka má velkou možnost otěhotnění v určitém období, ale bozi antikoncepci nevymysleli, tak ji ani neumí vysadit (cituji paní Marcelu Košanovou, s dovolením). Nedejte se zmást prvním dojmem. Klienti rádi matou, bohaté dámy sundají šperky, obléknou tepláky a mlží. Nebo elegán ve značkovém obleku, všechno tip-ťop, hladce oholen, může být celostátně hledaný podvodník se zablokovaným, nebo nulovým účtem. Pokud klient nespolupracuje, odmítá vše, vyvrací váš výklad a je nepřátelský, slušně se s ním rozlučte s doporučením, až bude připraven slyšet pravdu a přijmout ji, ať se ozve. Ale to už jsem odbočila do profesionálních výkladů a vy jste teprve na začátku.
Hrajte si s kartami, poznávejte, otravujte své blízké, protože potřebujete praxi a na někom se to musíte učit. Sama si pak uděláte svůj systém, který vám vyhovuje, a objevíte si kombinace karet, které na vás mluví.
Tak hodně štěstí, nové kartářky.
Není vám něco jasné? Nevíte si rady? Zeptejte se mě, ráda poradím.
Hanka 03 HANKA
 Výklad karet online
 Mariášové karty online

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA