cena hovoru je 50 Kč za minutu

Výklad karet

Výklad karet je asi nejběžnější a nejžádanější věštecká metoda. I já ji při práci s klientem používám nejčastěji. Balíčky vykládacích karet jsou mnoha typů, druhů a uměleckého provedení. Věštec si mnohdy projde zkušeností s několika sadami, než nalezne tu, která k němu nejlépe „mluví“. V praxi práce s klientem vypadá velmi jednoduše – tazatel položí otázku, vytáhne požadovaný počet karetních listů, vykladač je složí do obrazce a interpretuje odpověď. Čerpá při tom ze znalosti významu jednotlivých karet a také zapojuje intuici, která mu pomáhá vidět věštbu v souvislostech a celcích. Zkušený věštec mnohdy vykazuje až šokující přesnost, stejná karta mu v rozdílných případech vypráví jiný příběh. Záleží na tom, jak mnoho se dobrá kartářka dokáže ponořit do své intuitivní hladiny a odpoutat se ode vší manipulace, chtění a nátlaku na výsledek.

Přetrvává stále dojem či názor, že kartářka jen „vykládá budoucnost“. Klient zavolá, karty se rozloží, věštec mluví a mluví, představí tazateli jasnou, přímou a neměnnou budoucnost a je to. Hotovo, jde se domů. Ano, můžete svou seanci s věštkyní pojmout i takhle, ale mělo to pro vás význam a cenu? Dozvědět se, že za dva roky ztratíte práci, za deset let vyhrajete ve Sportce zájezd a na důchod vás čekají tři zlobivá vnoučata? A nic s tím nenaděláte?

OD VÝKLADU KARET MŮŽETE CHTÍT VÍC. NEBOJTE SE BÝT AKTIVNÍ A VYTVÁŘET SI ŽIVOT PODLE SVÉ TOUHY.

Karty vám mohou sdělit nejen rozbor vaší současné situace, objasnit důvod potíží v minulosti, ale také navrhnout spoustu alternativ jednání a postojů, vhodných k dosažení vašeho cíle. Ztroskotalo vaše snažení o úspěch? Ptejte se karet proč a jak sjednat nápravu. Vyhasíná váš milostný vztah? Žádejte od karet praktickou radu, jak oživit lásku. Trpíte záhadnými zdravotními neduhy? Zeptejte se na skutečnou příčinu na té nejhlubší úrovni… Hlavně buďte aktivní, pokud vám něco není jasné, ptejte se znovu, nebo jinak.

VĚŠTECKÉ KARTY MŮŽETE VIDĚT JAKOU ŽIVOUCÍ BYTOST, JAKO KAMARÁDA, NEBO MOUDRÉHO RÁDCE, KTERÉMU KLADETE OTÁZKY, A ON TRPĚLIVĚ ODPOVÍDÁ.

Já sama pracuji při jednom sezení vždy nejméně s dvěma balíčky karet. Jedny – klasické věštecké obrázkové karty od firmy BONAPARTE používám na takzvanou plachtu – velké rozložení bez konkrétní otázky, které mi podobně jako astrologický horoskop řeknou velmi přesně, kde se právě tazatel nachází, odkud kráčí a kam hodlá směřovat. Druhý balíček je vždy TAROT – můj nejmilejší. Tomu kladu konkrétní otázky. Nejraději mám Rider White, už to spolu táhneme dvacet let. Jindy si charakter klienta a jeho příběh řeknou o jinou sadu. Třeba Crowleyův, Zlatý, nebo Unicornus Tarot. Dále je možné použít ještě nejrůznějších afirmačních karet, ale to už se jedná o radu či poselství z vyšších sfér, nikoliv o tradiční věštbu.

Noor – výklad karet online, horoskopy, Tarot

výklad karte zdarma, sám si vyložit, Tarot, tarotové karty, kartářka Noor

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA