cena hovoru je 50 Kč za minutu

Všechny ženy jsou čarodějky

Noor tarot
Na jaře vajíčko tvoří neodmyslitelnou součást tradičních jarních receptů a přes všechny ty čokoládové varianty vede řebříček oblíbenosti u koledníků (ale no jo, já vím o slivovici).
Je to vůbec zvláštní, že pták, jehož jméno je také synonymem pro hloupost, tupost, nebo alespoň bezbřehou naivitu, dokáže vyprodukovat dílo tak dokonalé, jako je zmíněné vejce. O jeho výživovou hodnotu mi teď ani tak nejde. Myslím na roli, kterou měl fenomén vejce v přírodních kulturách a lidové magii. Muselo být hojně používané, protože i slepice a kohouti, stejně jako černé kočky, se používali především v černé magii a často skončili na hranici spolu se svými nešťastnými chovatelkami. Vejce má magickou hodnotu a sílu například v obávaném vúdú, cenili si jej staří Egypťané a obávali se ho v arabském světě. Vzpomínáte na tu fascinující scénu z amerického filmu Srdce anděla, kdy Robert de Niro v roli moderního Lucifera říká, že vejce je pro některé národy domovem lidské duše, a pak labužnicky vajíčko rozžvýká? Brrr… u ní na mě vždycky „sáhne smrt“.
Máte chuť na malé, hezké velikonoční kouzlo s vajíčkem?
Pokud čekáte, že vás v pondělí přijde vyšlehat pomlázkou muž vašeho srdce, a chcete váš vztah utužit, prohloubit, nebo teprve začít, je ta pravá chvíle pro magické síly. Vyberte opravdu hezké, dobře tvarované vajíčko, nachystejte si červené barvivo a vše, čím chcete zdobit. Ještě před tím, než se dáte do práce, se rituálně očistěte – nejlepší je dlouhá sprcha s použitím voňavého mýdla a bylinného šampónu. Už při koupeli si představujte, jak odplavujete všechny obavy z neúspěchu, odmítnutí, nebo nevěry. Nechte spolu s vodou odtéci strach ze samoty a zklamání v lásce. A teď velmi důležitý bod kouzla. Zůstaňte po osušení chvíli nahá, vezměte vybrané vejce a otírejte jej o holou kůži. Třete jím obličej, poprsí, podbřišek a vnitřní stranu stehen. A představujte si, jak jste krásná, přitažlivá, žádoucí, prostě neodolatelná. Pak hupněte do čistého oblečení a začněte vejce zdobit. Použijte voskovou batiku, lepení bavlnek nebo kousků látky, klidně i obyčejné obtisky. Ale motivy by určitě měly souviset s láskou – používejte srdíčka, čtyřlístky, dvojice ptáků, to, co pro vás symbolizuje cit a vztah. Výsledné dílko pořádně vyleštěte a často se ho dotýkejte až do doby, než ho jako milostný vzkaz předáte vyvolenému.
Dotazy? Ale samozřejmě že všechno se nám třikrát vrátí, to už přece víte! Pokud chcete magii kraslice použít na zadaného, nebo dokonce ženatého muže, možná si vyčarujete krátkodobý úspěch, ale pravděpodobně i následné potíže. Dobře zvažte, koho chcete připoutat, kouzlem totiž připoutáváte i sama sebe. Přejete si lásku, jistě, ale jste ochotná ji také dát? Jako bezbřehý optimista věřím, že ano, že podstatou lidské duše a také činů, je vždycky dobrota, soucit a láska. A ze srdce vám jí přeji celou obrovskou, bezpečnou mužskou náruč!
Hodně štěstí a krásné Velikonoce, kolegyně čarodějky!

NOOR – výklad karet online, bílá magie, horoskop na týden

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA