cena hovoru je 50 Kč za minutu

Vílí poselství na letní měsíce - kartářka Mirka - Tarot

Andělské karty, výklad karet živě, Věštírna Květy Fialové

Výklad z andělských karet

Těšíte se na léto? Pojďte si přečíst vílí rady, jak si léto nepokazit, ale naopak zpříjemnit nezávisle na počasí.
BERANŮM Víly vzkazují, aby používali svou vnitřní sílu, protože v období léta jí mají na rozdávání. Věřte si a zahoďte veškeré pochybnosti. Pokud budete svou sílu a sebedůvěru hýčkat a správně vnímat, měli byste prožít krásné léto a hravě zvládnout případné překážky.
Milí BÝCI, vypadá to, že se začínají uzdravovat vztahy v rodině. Víly říkají: „ JEN TAK DÁL“. Pamatujte si, že čím více lásky k ostatním vyšlete, tím více se vám jí vrátí. Když si toto vezmete k srdci, zažijete harmonické láskyplné léto…
Do vašich rukou, milí BLÍŽENCI, víly posílají šikovnost. Celé léto budete mít mimořádný talent, co se týče umění. Probádejte klidně i oblasti, které vůbec neznáte…ať je to malířství, sochařství, fotografování nebo vyrábění čehokoliv. Bude se vám dařit ve všem, na co sáhnete.
RACI, delší dobu vás něco trápí, ale nezoufejte a věřte, že všechno dobře dopadne. Víly vám vzkazují, že se máte přestat strachovat, protože není proč. Všechna nedorozumění jsou zažehnána, chyby upadly v zapomnění, vše se vyřešilo, takže hlavu vzhůru a úsměv od ucha k uchu.
Bravo LVI, víly vás chválí za to, že i když našlapujete ještě pořád opatrně, každopádně jste vykročili správným směrem a pravou nohou. Každý den udělejte další krok k uskutečnění svých plánů a tužeb a uvidíte, že zakrátko se vaše sny stanou skutečností. Jen tak dál!
Milé PANNY, přestaňte tolik tlačit na pilu. Až příliš moc se upínáte na vyřešení problému, proto se vám nedaří dosáhnout pozitivního výsledku, naopak se vše ještě zhoršuje. Víly vám vzkazují, že se máte odpoutat od toho, co vás tíží a vše, co je nyní pro vás neřešitelné, se otevře zázračnému rozuzlení.
VÁHY, konečně už nejste na vážkách a máte jasno. Posloucháte své vnitřní JÁ, nasloucháte lásce. Víly vás žádají, ať dál rozmlouváte s vyšším vědomím, meditujete a ať si dopřejete nějaký klidný duchovně zaměřený víkend, kde nebude hluk. Jedině v klidu lépe uslyšíte vnitřní hlas a budete mu rozumět.
ŠTÍŘI, vy se máte! Celé léto byste měli být ve víru oslav, tance a zábavy. Vaše tělo i duše po tom touží a Víly vám v tomto směru dávají zelenou. Vždy jste váhali, protože zábava a oslavy stojí spoustu času a peněz, ale letošní léto byste si opravdu měli vyhodit z kopýtka, protože užitek bude jedinečný. Dostaví se nové nápady, navážete nová přátelství a ta stará, téměř zapomenutá se oživí, otevře se před vámi svět netušených možností, budete rozradostnění.
STŘELCŮM letošní léto přinese lásku. Víly vám chtějí sdělit, že se k vám blíží obrovský příliv milostných citů. Pravděpodobně toto způsobí nový partner, který vám vstoupí do života, nebo ve vašem současném vztahu nastane oživení. Zkrátka, co se milostných vztahů týče, čeká vás pozitivní změna, pokud jí však budete přístupní.
KOZOROZI, vy se cítíte jako v pasti, uvízli jste ve slepé uličce. Každopádně ať už jste omezováni rodinou, partnerem, prací nebo jakoukoliv závislostí, víly radí jediné. To, abyste okamžitě začali jednat a začali se chovat k sobě i ostatním zodpovědněji. Dopřejte radost, sílu a svobodu sobě i ostatním. Není nikde psáno, že když jste svým blízkým neustále k dispozici, že jim nelezete na nervy!
Milí VODNÁŘI, mějte s sebou trpělivost, protože zrajete a rostete svým tempem. To, že se cítíte nedocenění a zanedbaní je pravděpodobně způsobeno tím, že přehlížíte potřeby vašeho vnitřního dítěte. Každé dítě přece potřebuje každodenní pozornost a péči, proto vás víly vyzývají, abyste stejně přistupovali k sobě. Naučte se mít rádi sami sebe a brzy se setkáte s pozitivními ohlasy, budete vašemu okolí připadat mladší a svěží než dosud.
RYBY, nezavírejte se doma, víly vám vzkazují, že léto máte trávit v přírodě, dotýkejte se trávy, květin, písku a všeho kolem bosýma nohama a rukama a vnímejte všechno živé na louce, v lese i v parku. Vystavujte se slunci a říkejte si: „Cítím, jak mě nabíjí slunce, čerstvý vzduch, zvířata i květiny a jsem za to rád/a.

 MIRKA
výklad karet
Tarot online

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA