cena hovoru je 50 Kč za minutu

Věštění z kostek - čarodějka Wargana - věštba budoucnosti

wargana kostkyChtěla bych vás v několika dílech seznámit s různými metodami věštění. Metody jsou praktické, jednoduché a pro každého. První je věštění pomocí kostek.
Pořiďte si úplně novou sadu kostek nejlépe ze dřeva nebo vzácného kamene. Já mám kostky křišťálové a jsou báječné. Rituálně si je očistěte (opláchnout pod tekoucí vodou, suché protáhnout nad vykuřovadlem a nechat ozářit měsíčním svitem při Úplňku). Poté je nabijte svojí energií. Nejlépe je, mít kostky 24 hodin u sebe. Na noc pod polštářem a přes den v kapse nebo dámy v podprsence u srdce.
Vytvořte si rituální kruh, namalujte ho na podlahu či papír. Je jedno, jak bude veliký, ale průměr by neměl být menší, než 30 cm. I tento kruh si rituálně očistěte. Posypte okružní čáru na noc solí a druhý den ji smeťte do vody. Použijte 3 kostky. Vezměte je do rukou, potřeste v dlaních a položte stručnou a jasnou otázku tak, aby odpověď nebyla jasné ano, či ne. Hoďte kostky je do středu kruhu a čísla, která padnou, sečtěte. Sčítají se čísla kostek, které zůstaly uvnitř v kruhu. Pokud házíte každou kostkou zvlášť, první vrh značí hlavní směr výkladu a druhý naznačuje možný význam či směr výsledku.
Jednička
(jen jedna kostka zůstala v kruhu.) Znamená nové začátky a směry. Jednejte a na nic nečekejte. Důvěřujte svým schopnostem. Dočkáte se úspěchu a štěstí. Pozor na požáry. Čas- léto, období slunce.
Dvojka
Předpovídá, že na výběr jsou dvě možnosti. Přestaňte váhat a ujasněte si priority. Dejte přednost vyčkávání před jednáním. Mlčenlivosti před výmluvami. Pravdě před lží. Vaše pracovní partnerství nebo podílnictví dopadne dobře. Konejte v době úplňku. Čas – měsíc.
Trojka
Rozvíjejte se bez omezení, využijte všech možností, radujte se, veselte se, ale pracujte naplno. Pokud nedáte do svého snažení celou duši, nedostaví se kladný výsledek. Konejte v úterý. Čas – blízká doba.
Čtyřka
Je nutné se omezit a uskromnit. Stáhnout se, vyčkat a nebojovat. Pracujte na základech svých snů. Ty však musí být reálné a vy musíte stanovit jasný cíl a bod po bodu jej plnit. Konejte při západu Slunce. Čas – 3 měsíce.
Pětka
Komunikujte jasně, říkejte zřetelně a stručně, co chcete. Nebuďte jednostranní. Pouze tak máte šanci na úspěch. Využijte roztěkanosti, nepozornosti či nedochvilnosti druhých ve svůj prospěch. Složité situace dopadnou ve váš prospěch. Nehádejte se. Očekávejte cestování a milostná dobrodružství. Konejte ve čtvrtek. Čas – 5 týdnů.
Šestka
Harmonie a kompromis je klíčem k úspěchu a štěstí. Čekejte pohodu a citovou jistotu a stálost. Odhoďte zastaralé, nefunkční a zkostnatělé principy. Ženy, očekávejte požehnání, sňatek, či těhotenství. Muži – nový vztah. Konejte v pátek. Čas – květen.
Sedmička
Nedejte se zlákat vidinou rychlého a snadného zisku. Důvěřujte svému úsudku. Uvažujte v delších časových perspektivách. Pozor na žárlivost, marnivost, deprese a závislosti. Konejte při ubývajícím měsíci. Čas – listopad.
Osmička
Buďte nanejvýš opatrní. Pozor na úrazy, agresivitu a rychlou jízdu v autě. Neriskujte, přijímejte nejšetrnější řešení. I v době útlumu se vám bude finančně dobře dařit. Počítejte s materiální jistotou a dobrými přáteli. Konejte v sobotu přes den. Čas – srpen.
Devítka
Potřeba dokonalosti způsobí potíže a to i psychické. Svou pravdu si musíte vybojovat. Pokud neustoupíte a nezabřednete do kompromisů, budete šťastni. Čekejte zásadní změny v životě, třeba stěhování. Konejte 15 v měsíci. Čas – září.
Desítka
Končí nějaké důležité období či životní fáze. Projekty a vztahy směřují k naplnění. Aby mohly pokračovat dále, je potřeba uzavřít staré životní kapitoly, ukončit minulost. Nové přijde až po té, co bude vše staré definitivně uzavřeno. Hrozí rozvody a rozchody. Konejte v neděli. Čas – konec týdne, měsíce, roku.
Jedenáctka
Rozhodněte se. Jsou mezi vámi dva protiklady, dva lidé či dvě skupiny lidí. Nemůžete vyhovět všem. Jen pokud budete opravdu chtít, získáte opět kontrolu nad svým životem. Konejte druhý den v týdnu, v měsíci. Pozor na požáry. Čas – prázdniny
Dvanáctka
Situace žádá radu odborníka na slovo vzatého. Očekávejte soudní řízení, expertízy, posudky a jiné úřední postupy. Zjistěte si jasně od odborníků, jaké vlastně máte možnosti. Pak máte šanci na úspěch. Chtějte na vše potvrzení, dejte si do pořádku účetnictví, všechny smlouvy uzavírejte pouze pod úředním dohledem. Konejte vždy ve středu. Čas – listopad.
Během jednoho věštění se ptejte maximálně na 3 otázky. Znovu se na ně dotazujte Orákula až po té, co se něco změní. Kostky si vždy ukliďte do hedvábného sáčku, či šátku bílé barvy. Uschovejte je do speciální krabičky, aby vám na ně nikdo nesahal. Pak jsou kdykoliv připraveny k použití. Věštit byste měli vždy jeden den v týdnu ráno. Třeba vždy v neděli ráno. Vždy nezapomeňte Orákulum slušně požádat o správné odpovědi a poděkovat.
Přeji vám samé dobré zprávy a příště si řekneme víc.
WARGANA – kartářka
věštba z kostek, výklad karet, výklad tarotu

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA