cena hovoru je 50 Kč za minutu

Věštění z drahých kamenů - Noor - výklad budoucnosti

Drahé kameny. Léčí, dobíjejí energii, harmonizují člověka i jeho životní prostor. Nejčastěji se uplatňují ve formě šperku, tvoří základ pro amulet nebo talisman. Ale nosíme je také jen tak – po kapsách, v peněžence nebo kabelce, pokládáme na noční stolek pro dobrý spánek, nebo přivolání věšteckého snu. Drahý kámen je rovněž dobrý prostředek jak kontaktovat strážného anděla. Ráda se jimi obklopuje i naše kmotřička KVĚTA FIALOVÁ.
Zajímavé je použití kamenů při věštění a pro výklad budoucnosti.
Můžete si třeba pořídit váček, do kterého vložíte světlý a tmavý kámen. Nejčastěji to je křišťál a onyx. Poté, co si dobře rozmyslíme otázku, vytáhneme bez dívání se jeden z kamenů a máme odpověď. Křišťál říká – ANO, onyx – NE.
Pokud však nelze žádanou otázku takto zjednodušit, nebo prostě požadujeme obšírnější věštbu, používáme váček s mnohem širší paletou minerálů. Použití zůstává stejné. Váčkem s kameny potřepáváme v obou rukou, dokud nebudeme mít otázku jasně promyšlenou. Pak vytáhneme jeden až tři kameny a interpretujeme odpověď.
Pro věštění z kamenů jsou vhodné tyto druhy:
KŘIŠŤÁL
Můžete být velmi optimističtí, zvláště v oblasti nových začátků. Před vámi je ještě dlouhá cesta do cíle, ale vyplatí se. Dbejte na čistotu myšlenek a záměru, vyšší síly vám pak pomohou.
MĚSÍČNÍ KÁMEN
Odpověď už v hloubi duše znáte, kámen jen potvrzuje vaši intuici. Pokud máte špatné tušení, od svého záměru raději upusťte. Věřte svým věšteckým snům, rozvíjejte se v intuitivních technikách.
HOWLIT
K řešení své situace potřebujete rodinu, nebo kolektiv dobrých přátel. Požádejte o pomoc, začleňte se do kolektivu, pečujte o rodinu. K bližním se chovejte mateřsky.
AMETYST
V očekávání výsledku jste zbytečně napjatí. Netlačte na pilu, uvolněte se a nechte věcem i lidem více prostoru. Když se dokážete uvolnit, výsledek hovoří pro vás.
ČAROIT
Je potřeba větší angažovanosti. Nespoléhejte se na nic a na nikoho, je čas jednat a riskovat. Někdo nutně potřebuje vaši pomoc. Očekávejte zprávy, které vše objasní.
TYRKYS
Budete povýšeni, čeká vás velká zodpovědnost. Váš dotaz je nutno vyřešit prakticky, s úřednickou pečlivostí. Kámen odkazuje na zákony a právo.
SODALIT
Teď nemluvte a raději přemýšlejte, co vám kdo skutečně říká. Aktivita se radí odsunout na později. Važte slova v každé situaci, hrozí nedorozumění.
AKVAMARIN
Budete cestovat. Řešením vaší situace je vydat se po úplně nových cestách, uplatnit zcela nové
metody. Hodně čtěte, vzdělávejte se.
LARIMAR
Změny na všech frontách. Velmi šťastná věštba.
CHRYZOKOL
Ukončete vše, co vás netěší. Jinak hrozí nemoc, přetížení, zablokování. Pokud o svoji věc bojujete již více než sedm měsíců, vzdejte ji.
KALCIT
Nesmíte se nechat vyprovokovat. Někdo chce roznítit vaše emoce a oslabit vás. Pozor na energické a emocionální upíry. Dáváte víc, než máte.
VLTAVÍN
Obdržíte dárek. Na blízku je zasnoubení, svatba nebo jiný závazný krok ve vztahu.
MALACHIT
Láska láska láska.
JADEIT
Slušným jednáním porazíte nepřítele. Probuďte v sobě to nejušlechtilejší, co máte, a bude vítězit. Nenechte se zatáhnout do špinavých obchodů, pomluv a intrik.
SERPENTIN
Je čas začít nový život. Příležitost, o kterou se jedná, je přímo od Osudu. Neváhejte a jděte do ní.
OLIVÍN
Velké štěstí, blahobyt a úspěch. Projevte vděčnost za svá požehnání, ať má štědrost na čem stavět.
CHRYZOPRAS
Pozitivní zvrat v situaci. Ať je vaše situace jakkoliv hrozivá, dovolte si být optimističtí. Bude líp.
RUŽENÍN
Usmíření. Láskyplná komunikace, něha a bezpečí. Odpověď zná vaše vnitřní dítě. Otázka vás vede do vlastního dětství.
KUNZIT
Nedělejte nic, věci se vyvinou sami. Nechte se hýčkat, nebo to rovnou udělejte sami.
CITRIN
Zkoušejte nové aktivity. Rozvíjejte opomenuté talenty. Vyhledávejte kreativní společnost.
JANTAR
Je čas se rozhodnout. Jakýkoliv krok bude lepší než pasivita. Rozhýbejte stojaté vody.
KARNEOL
Příchod dítěte. Vyřešení potíží s mateřstvím. Uzdravení v oblasti reprodukce.
JASPIS
Raději ustupte.
RUBÍN
Nenaslouchejte kritice a jděte dál. Klidně buďte sebevědomější a stůjte si za svými požadavky.
HELIOTROP
Budete bojovat za práva přítele. Udělejte dobrý skutek. Myslete na hledisko ostatních. Vyplatí se udělat něco zadarmo, nebo prostě navíc.
ZÁHNĚDA
Špatné časy končí. Ještě to není příliš vidět, ale věci se už mimo vaše zorné pole daly do pohybu ve zdárném vývoji. Pro nemocné brzké uzdravení.
OBSIDIAN
Nechte odejít smutek. Přestaňte truchlit a odpoutejte se od minulosti, připravuje vás o energii.
DALMATIN
Vrací se ztracený přítel. Potkáte se s dopadem vlastních činů, zda dobrých či špatných, to rozeznáte podle událostí, jež přijdou do dvou týdnů.
ONYX
Zahráváte si s černou magií. Možná na vás byla uvalena kletba. Modlete se, podstupte pokání, mluvte se, stáhněte svá uřknutí jiných zpět. Očistěte sebe i svůj byt.

Neláká vás astrologie, numerologie ani výklad mariášových karet nebo Tarot? Možná je věštba budoucnosti z kamenů to pravé právě pro vás :-).

NOOR – výklad karet online, horoskop na týden, astrologie, diagnostika Karmy

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA