cena hovoru je 50 Kč za minutu

Věštba z kostek pro rok 2017

Věštění z kostek pro dvanáct znamení horoskopu na rok 2017, věštění z kostek podle znamení horoskopu, výklad budoucnosti na rok 2017

Věštba z kostek na rok 2017

BERAN

Rok 2017 pro vás bude ve znamení POUČENÍ. Ano, učit se budete doslova při každém životním okamžiku a to hlavně schopnosti ovládat se. Vaše potřeba dokonalosti a posledního slova za každých okolností způsobí potíže a to i psychické. Svou pravdu si musíte vybojovat, ale ne tak, že budete hádaví a agresivní. Mnohdy zjistíte, že je potřeba učinit kompromis. Pokud se naučíte sebeovládání a budete dřív myslet, než jednat, budete šťastní. V průběhu roku vás čekají zásadní změny v životě, například stěhování. Váš šťastný den je vždy 15. Ideální měsíc na změny je září.

Práce
Nedejte se zlákat vidinou rychlého a snadného zisku. Důvěřujte svému úsudku. Uvažujte v delších časových perspektivách. Pozor na žárlivost, marnivost, deprese a závislosti. Konejte vždy při ubývajícím měsíci. Obzvláště se vám bude pracovně dařit v listopadu.

Vztahy
Rozhodněte se, co vlastně od života chcete. Nemůžete lpět na minulosti a zároveň chtít jinou budoucnost. Nemůžete být ani tak trochu ve skvělém vztahu a zároveň svobodní. Dokonce nemůžete být ani tak trochu těhotné. Jen pokud budete opravdu chtít, získáte skvělého partnera nebo posunete vztah zas k lepšímu a upevníte ho. Zvláště dobré období pro vztahy je léto. Je to ideální čas i na sňatky a právě tento krok by mnozí z vás mohli učinit.

Zdraví
Pozor na úrazy, agresivitu a rychlou jízdu v autě. Neriskujte, jezte střídmě, vyhýbejte alkoholu a zvláště v srpnu buďte nanejvýš opatrní.

BÝK

Rok 2017 pro Vás symbolizuje slovo NAPLNĚNÍ. A to snad ve všech životních oblastech. Vaše projekty a vztahy přímo směřují k naplnění. Aby ale mohly pokračovat dále, je potřeba uzavřít staré životní kapitoly, ukončit minulost. Nové přijde až po té, co bude vše staré definitivně uzavřeno. Hrozí rozvody a rozchody. Pokud máte na srdci něco důležitého, konejte vždy v neděli – konec týdne, měsíce, roku.

Vztahy
Harmonie a kompromis je klíčem k úspěchu a štěstí. Čekejte pohodu a citovou jistotu a stálost, pokud odhodíte včas zastaralé, nefunkční a zkostnatělé principy. Ženy, očekávejte požehnání, sňatek, či těhotenství. Nezadaní rozhodně potkají během roku nový vztah- zvláště muži. Ideální měsíc pro veškeré záležitosti ohledně lásky je květen.

Práce
V pracovní oblasti se bude dařit poměrně slušně a stabilně. Sice můžete čekat náhlé výkyvy, ale i pokud budete sraženi na kolena, máte obrovskou šanci se hned vzchopit, ale jen pokud se nenecháte psychicky rozhodit. A vaše nechuť přijímat změny, vás úplně neochromí. Pokud plánujete změny, či dokonce stěhování firmy, ideální je září.

Zdraví
Pracujte na sobě, pusťte se do sportu a diet. Budete úspěšní a vašemu zdraví to jen prospěje. Jděte do všeho naplno. Pokud nedáte do svého snažení celou duši, nedostaví se kladný výsledek. Ideální den na sport je úterý a to hned po svátcích.

BLÍŽENCI

Rok 2017 pro vás symbolizuje slovo OPATRNOST. Pozor na úrazy, agresivitu a rychlou jízdu v autě. Neriskujte, přijímejte nejšetrnější řešení. Neberte si půjčky, ale ani sami žádné neposkytujte. Tento rok nebude úplně ideální na změny. Spíše budete ve všech oblastech jen přežívat. I v době útlumu se vám ale bude finančně dobře dařit. Počítejte s materiální jistotou a dobrými přáteli. Pokud chcete přeci jen nějaké změny, konejte v sobotu přes den. Ideální období bude pro vás srpen.

Vztahy
Komunikujte jasně, říkejte zřetelně a stručně, co chcete. Mluvte, pouze tak máte šanci, že váš vztah přežije rok 2017. Pokud budete mlžit a nebudete upřímní k partnerovi ale i k sobě, váš vztah postupně vyprchá. Nehádejte se a hlavně nepodvádějte. Nevěry budou mít katastrofální následky. Nezadaní očekávejte cestování a milostná dobrodružství.

Práce
Nedejte se zlákat vidinou rychlého a snadného zisku. Důvěřujte svému úsudku. Uvažujte v delších časových perspektivách. Pozor na jakékoliv rizikové počiny. Prchlivé a náhlé jednání povede ke krachu. Neberte si půjčky. Finančně by se vám však celý rok mělo dařit poměrně dobře.

Zdraví
Ani v této oblasti není dobré riskovat. Buďte opatrní v experimentech s neznámými potravinami. Hrozí riziko žaludečních nevolností a otrav z jídla. Také při sportu zbytečně neriskujte. Zkrátka opatrnost, to je to co, na co vás kostky upozorňují.

RAK

Rok 2017 symbolizuje slovo PŘIZPŮSOBIVOST. A to ve všech oblastech. Musíte hodně taktizovat a snažit se nebýt vlastně ani vidět, hlavně v práci. Nebýt vidět je něco, na co nejste zvyklí a činí vám to velké potíže. Vaše životní síla jakoby tento rok prostě nebyla. A vy ji budete muset jen pracně hledat. Nic vám nebude procházet tak snadno a rychle, jak jste zvyklí. Mraky nad vámi se rozeženou až v druhé polovině roku a vy evidentně pookřejete. Rázem to zas budete vy v plné síle a vše si vynahradíte.

Vztahy
Končí vaše období nadvlády a teď budete muset poslouchat a přizpůsobovat se. Pokud budete chtít i nadále šéfovat vztahu vy, za chvíli nebude čemu. Hrozí rozvody a rozchody. Situace se zlepší až v druhé polovině roku. Nezadaní mají šanci na podzim a koncem roku potkat opravdu dobré životní partnery.

Práce
Konejte čistě, říkejte zřetelně a stručně, co chcete. Nepodvádějte, buďte čestní a upřímní. Pouze tak máte šanci na úspěch. Nejste úplně ve formě, a pokud chcete vydržet pracovní tlak, využijte roztěkanosti, nepozornosti či nedochvilnosti druhých ve svůj prospěch. Ale ne za každou cenu. Podpásovky se otočí proti vám. Složité situace dopadnou ve váš prospěch. Váš dobrý měsíc bude říjen.

Zdraví
Chybí vám energie a to se odrazí i v oblasti zdraví. V první polovině roku budete často unavení a budete mít pocit, že nejste ve své kůži. Baterky si budete hodně dobíjet dlouhými procházkami v přírodě. Buďte opatrní a zbytečně se nepřepínejte. Nesnažte se o žádné extrémní výkony – mohly by skončit fiaskem a úrazy.

LEV

Rok 2017 pro Vás symbolizuje slovo ŠTĚSTĚNA. A ta společně s vaší intuicí pojede naplno, vše se bude dařit. Důvěřujte svému úsudku. Plánujte, přejte si, nebojte se velkých cílů. Uvažujte v delších časových perspektivách. Věřte si a vaše přání se stanou skutečností. Také budete mít velkou šanci se zdokonalovat a učit. Váš zájem poroste i za hranice běžných činností. Nebojte se a klidně se pusťte i do bláznivých koníčků, které vaše okolí nechápe.

Vztahy
S partnerem se budete pohybovat v poměrně klidných vodách a proplujete tak celý rok v harmonii a pohodě. Nezadaní se dočkají možnosti plnohodnotného vztahu koncem léta až podzimu. Ideální měsíc pro jakékoliv láskyplné vyznání, jako je žádost o ruku či přímo stvrzení vztahu sňatkem, je září.

Práce
V práci vás čeká hodně dokončování. Vaše projekty a plány směřují k naplnění. U některých budete přehodnocovat, zda v nich máte vůbec pokračovat. Pokud neukončíte včas nevýnosné obchody, skončí fiaskem. Ale nebojte, Štěstěna bude stát při vás i v oblasti práce a financí. Co takhle zkoušet vsadit? Vhodná doba na změnu zaměstnání bude koncem roku.

Zdraví
Na váš zdravotní stav bude mít vliv hlavně vaše psychika. Stres a přepracovanost se na vás podepíší hlavně v oblasti žaludku Pokud si tento rok nechcete uhnat žaludeční vředy, opravdu dodržujte stravovací návyky. Víc relaxujte a odpočívejte, cvičte. Jinak hrozí i riziko bolestí zad a strnutí páteře.

PANNA

Rok 2017 pro vás symbolizuje slovo VÝVOJ. V každé oblasti života se vám bude maximálně dařit. Využijte proto všech možností a udělejte maximum, abyste z toho co nejvíce vytěžili. Radujte se, veselte se, ale pracujte naplno. Pokud nedáte do svého snažení celou duši, nedostaví se kladný výsledek. Váš dobrý den je úterý a měsíc březen.

Vztahy
I ve vztazích se vám bude maximálně dařit, budete přitažliví a oblíbení ve společnosti. Potkáte nejen možné potencionální partnery, ale i spoustu nových a dobrých kamarádů. Jakékoliv známosti a svazky, započaté v roce 2017, vám vydrží dlouhodobě.

Práce
Bude se vám maximálně dařit. Jste pilní a houževnatí. A také se vám vaše snaha v letošním roce několikanásobně vrátí. Dejte se naplno do práce a zvládnete daleko více, než jste se vůbec odvážili pomýšlet. Rozjeďte nové podniky, hledejte nové pracovní příležitosti.

Zdraví
Váš zdravotní stav bude letos dobrý a stabilizovaný. Pokud se potýkáte dlouhodobě s nějakými zdravotními potížemi, letos se vám konečně povede se jich zbavit. Najde se vhodná léčba, správné léky, dostanete dobré termíny na operace. Dokonce je vhodný rok i na zkrášlovací operace, jako jsou plastiky.

VÁHA

Rok 2017 pro Vás symbolizuje slovo OMEZENÍ. Omezit a uskromnit se budete muset skoro ve všech oblastech. Kostky doslova radí stáhnout se, vyčkat a nebojovat. Vytvořte si priority a dělejte jen to nejnutnější. A to co nehoří, prostě neřešte. Což pro vás bude to nejtěžší. Jste totiž zvyklí neustále řešit a váhat. Pracujte jen na jednom- na základech svých snů. Ty však musí být reálné a vy musíte stanovit jasný cíl a bod po bodu jej plnit. Konejte při západu Slunce. Ideální měsíc je červen a prosinec.

Vztahy
Vztahy půjdou jako po másle. A to nejen partnerské. Ale jen pokud omezíte svou schopnost vše pitvat. Hleďte jen na to opravdu důležité. Pokud zjistíte, že váš partner splňuje vaše představy, můžete se na něj spolehnout a opravdu je to kamarád do deště, klidně učiňte i závažnější kroky.

Práce
V této životní oblasti raději trochu uberte. Ne ve smyslu, že se budete poflakovat, ale jakékoliv změny a začátky nejsou moc vhodné. Alespoň v první polovině roku se snažte zbytečně nehrotit, neměnit a neriskovat. V druhé polovině roku se trošku situace uvolní a bude se lépe finančně dařit.

Zdraví
Zdraví Vám bude vysloveně sloužit a zvládnete opravdu hodně aktivit. Budete oplývat energií a nehrozí ani riziko úrazů. Jediné, co vás potrápí a omezí v aktivitách, budou chřipky a jiná virové onemocnění. Také by se u vás mohlo projevit astma a alergie.

ŠTÍR

Rok 2017 pro Vás symbolizuje jedno slovo HARMONIE. Harmonie a kompromis je také klíčem k úspěchu a štěstí. Čekejte pohodu a citovou jistotu a stálost. Odhoďte zastaralé, nefunkční a zkostnatělé principy. Užívejte si pohodu a klid, který Vás bude po celý rok provázet. Ženy, očekávejte požehnání, sňatek, či těhotenství. Muži – nový vztah. Konejte v pátek. Čas – květen.

Vztahy
Vztahy budou doslova naplněné pohodou a láskou. Zadaní budou plánovat posun ve vztahu a budoucnost. Ženy mohou otěhotnět, je to ideální rok pro sňatky a žádosti o ruku celkově. Nezadaní, zvláště pak muži, mají velikou šanci potkat osudovou lásku.

Práce
I v zaměstnání se vám bude dařit. Pracujete dobře a svědomitě. A také za to budete patřičně oceněni. Můžete očekávat přidání peněz nebo povýšení. Pokud plánujete rozjet něco svého nebo předělat svůj dosavadní podnik, určitě začněte klidně hned v únoru.

Zdraví
Vaše zdraví bude asi jediná oblast, která vás poněkud potrápí. Hrozí nám nebezpečí prostydnutí močových cest, ledvin a opatrně i v sexu. Můžou vás potrápit i sexuálně přenosné choroby.
Opatrní buďte i na salmonelózy a různá průjmová onemocnění.

STŘELEC

Rok 2017 pro Vás symbolizuje slovo POHYB. Jednejte a na nic nečekejte. Důvěřujte svým schopnostem. Dočkáte se úspěchu a štěstí a to ve všech oblastech života. Možná máte pocit, že už bylo novot a změn dost, a že byste raději chvíli klidu a odpočinku. Teď ale na něj není čas. Tento rok se skoro nezastavíte. Pozor na požáry. Ideální období bude pro vás léto.

Vztahy
Vaše vztahy také zaznamenají jistý pohyb. Máte velikou šanci vztahy upevnit a to dokonce i ty, které vypadají již delší dobu jako mrtvé. Jen nebuďte příliš hrrr, ať partnera nevyděsíte a neuteče. Pamatujte, vše má svůj čas a vývoj vztahů zvláště, hlavně ten musí jít přirozenou cestou.

Práce
V pracovní oblasti se vyřádíte. Rozjedete nové oblasti podnikání, najdete si druhé zaměstnání, budete rozvíjet koníčky. Možná dokonce navštívíte kurzy, nebo se na stará kolena zapíšete zpět do školy a konečně si doplníte vzdělání. Jazyky vám také půjdou úplně skvěle.

Zdraví
Přes samou pracovní aktivitu nezapomínejte na své tělo. Cvičte, sportujte, relaxujte a hlavně odpočívejte. Pokud nebudete dbát na varovné signály vašeho těla, hrozí riziko infarktů, mozkových mrtvic a poruch těla či psychiky z vyčerpání.

KOZOROH

Rok 2017 pro Vás symbolizuje slovo UPEVNĚNÍ. Ano, budete upevňovat svou pozici v každé životní oblasti. Chcete mít jistotu a pocit ocenění. Tam, kde již dlouho něco takového necítíte, budete konat rázné změny. V oblastech, ve kterých se vám daří a cítíte se dobře, budete naopak dělat vše proto, aby se vaše pozice nejen upevnila, ale i vylepšila.

Vztahy
Všechny nefunkční a nenaplněné vztahy pro vás budou mít letos konečnou. A vy budete jen rádi. V tomto duchu už se pro vás konec konců nesl i konec roku 2016 a tak budete v podstatě jen pokračovat v již započatém. V lásce naopak budete toužit po upevnění vztahu. Uděláte pro to maximum. Kostky radí, abyste nic nedělali proti vůli partnera. Nepřineslo by to nic dobrého.

Práce
V práci se cítíte dlouhodobě nedoceněni a nebaví vás to. Budete zvažovat co nejdříve změnu. Nejednejte zbrkle. Ideální doba pro změnu bude duben a listopad. Po finanční stránce máte velkou šanci si tento rok polepšit.

Zdraví
Klouby a záda. Ty vás potrápí i tento rok. Jste dlouhodobě otrávení ze své linie, ovšem neměli byste hned tvrdě začínat v lednu s hubnutím. Tvrdé diety vyměňte za rozumné stravování a nesmyslně tvrdý tréning za pravidelný a smysluplný pohyb. Jinak hrozí riziko nechutenství, bolesti zad a úrazy kolen.

VODNÁŘ

Rok 2017 pro vás symbolizuje jedno slovo ÚSPĚCH. Ano, úspěšní budete ve všech oblastech svého života. Dostaví se vám ocenění. Lidé o vás budou mluvit v superlativech. Poznáte nové přátele, nová místa. Konečně si doděláte své resty v domácnosti. Dostavíte domovy, zrekonstruujete byty. Přestěhujete a zrenovujete svůj podnik. Naučíte se novým dovednostem. Zkrátka budete si postupně úspěšně plnit své resty a přání.

Vztahy
Vaše vztahy letos jen pokvetou. Budete šťastní a spokojení. V partnerských dlouhodobých vztazích dojde ke změně k lepšímu. Nezadaní potkají své protějšky. K seznámení budete mít hned několik šancí a dokonce budete i vybírat z více potenciálních partnerů. Váš úspěch zřejmě nakrkne nějakou zmiji, kterou si hřejete na prsou, nicméně se ihned provalí, kdo není hoden vaší společnosti a vy budete vítězi.

Práce
V pracovní oblasti se vám bude dařit přímo excelentně. Zvýšení pracovních zakázek a úspěchů jste zaregistrovali konec konců již koncem roku 2016. Snažili jste se a sklízíte plody svého úsilí. Lidé vás chválí a doporučují. To je pro vás nejlepší reklama. Finančně se vám bude dařit doslova skvěle.

Zdraví
Zdraví budete mít poměrně stabilní. Pokud se rozhodnete zhubnout, nebo naopak nabrat svalovou hmotu, budete úspěšní. Co si zamanete, to se vám vydaří. Buďte opatrní na ruce a úrazy rukou. Zřejmě vás potrápí šlachy, tenisové lokty a podobné potíže. Hrozí i zlomeniny.

RYBY

Rok 2017 pro vás symbolizuje slovo BOJ. Už delší dobu jste nespokojeni se svým životem. Vaše okolí vás považuje za samozřejmost a vy už takového života máte právě akorát dost. A právě v tomto roce máte velikou šanci vše změnit a vzít situaci do svých rukou. Ovšem bez tvrdého boje to nepůjde. Budete muset bojovat hlavně sami se sebou. Z poklidných rybiček se budou muset stát žraví žraloci. A běda tomu, kdo už dlouho loví u vás v rybníku. Váš boj už v podstatě započal. V první polovině roku už budete mít skoro všechny životní oblasti pevně v rukou a svou pozici si budete jen upevňovat.

Práce
V pracovní sféře jste v podstatě dlouhodobě spokojeni a průměrně vám vše šlape. Letos ovšem zatoužíte po stabilitě a větším výkonu a také příjmu. Budete chtít rozjet nové projekty. Budete se chtít blýsknout před šéfy ukázat, jak dobří jste zaměstnanci. Toužíte se osamostatnit a i to by se vám mohlo povést. Pokud jste doposud jen snili a báli se cokoliv realizovat, letos začnete od začátku roku konat a hojnost se k vám jen pohrne. Ideální měsíc je únor.

Vztahy
Ve vztazích jste dlouhodobě v jakémsi průměru. Jste v podstatě obklopeni pohodovými lidmi a jste zvyklí skoro s každým vyjít. I to se bude měnit. Najednou z vás nebudou pouze stálice, které tu vždy jsou, když se něco potřebuje. Vaše energie a elán vás vyšvihne do elitní společnosti. Konečně si začnete žít svůj život a nebudete řešit, kdo tomu co říká. Partner si prostě bude muset zvyknout, a pokud ne, bude mít smůlu. V letošním roce budete mít spoustu příležitostí k seznámení s jiným partnerem, pro kterého budete mít opravdu jako člověk velkou cenu.

Zdraví
Po zdravotní stránce by pro vás rok 2017 měl být příznivý. Kromě drobných viróz byste se neměli ničeho bát. Vyhledejte aktivní odpočinek, cestujte, jezděte na výlety. Zřejmě si letos dopřejete nějaký chirurgický zákrok, který si dlouhodobě přejete. Plastika nosu, nová prsa, nebo plastika kloubů. Všechny zákroky dopadnou dobře. Pokud vás trápí nějaké dlouhodobé nemoci, tento rok se konečně najde úspěšná léčba a zbavíte se nepříjemností.

Krásný rok 2017 přeje Wargana

věštění z kostek, výklad karet online

Věštba z kostek pro rok 2017

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA