Vánoční dárky podle znamení horoskopu - Noor - výklad karet

Přípravy na nadcházející vánoční svátky nabírají na rychlosti, intenzitě a spádu. Většina domácností už voní vanilkou, skořicí a leštěnkou na nábytek. Také vám ještě schází nějaká ta drobnost, třešnička, která by korunovala dortík toho všeho snažení? Potřebujete ono „něco“, co by vaše milé a blízké pod stromečkem zahřálo na duši a vyjádřilo, jak moc na své drahé myslíte? Jak vnímáte jejich potřeby a slyšíte srdcem jejich tajná přání? Něco o našich tužbách může vypovědět třeba sluneční znamení horoskopu, ve kterém jsme se narodili.
Čím uděláme pod stromečkem radost:
BERANOVI
Spontánní, impulsivní, pravdomluvní, prudcí a roztomile naivní, takoví jsou zrozenci jara – Berani. Neodbývejte je praktickými a rozumnými dárky, tím, co potřebují… Darujte jim něco, co jim umožní pohyb, akci, rozvine tvůrčí schopnosti, rozesměje je. Oblečení nakupte ve výrazných barvách, kosmetiku nápadnou a moderní, vtipnou. Skvělou volbou budou sportovní pomůcky a udělátka, počítačové hry a nejrůznější technické vymoženosti.
BÝKOVI
Pohodáři a usměvavá sluníčka s býčí trpělivostí, kterou však není radno zbytečně pokoušet, jsou také estéti a gurmáni. Pokud znáte styl jejich pověstně vytříbeného vkusu, kupte jim nějaký modelový kousek umění do bytu, na krk, nebo do uší. Chybu neuděláte s kvalitní lihovinou, luxusním doutníkem nebo nápaditě baleným balíčkem kávy. Dobrá volba bude i značková peněženka, spona do kravaty a také cokoliv z ušlechtilých kovů.
(Býk ve Věštírně – WARGANA kód 24 – magie, Tarot)
BLÍŽENCUM
Blíženci jsou rozpustile zvědavé znamení, už to, že před nimi utajíte vánoční dárky a pod stromkem pak nastane nelíčené překvapení, berte jako úspěch. Ať je podarujete čímkoliv, krásně a promyšleně to zabalte, ten pohled, jak se váš milovaný Blíženec prodírá záplavou balicího papíru a vrstvou krabiček stojí za to. Vybírejte třeba psací potřeby, mobilní telefon, cizojazyčné učebnice a slovníky, počítačové vzdělávací programy, fotoaparát nebo cestopisnou knihu.
(Blíženci ve Věštírně – HANKA kód 20 – výklad mariášových karet, věštecké kyvadlo)
RAKOVI
Raci bývají srdcem celé rodiny, v kruhu nejbližších se cítí jistí a bezpeční. Pro spokojenost a harmonii kolem sebe jsou schopni mnohé obětovat a pro teplo domácího krbu doslova dýchají. Rádi se otáčejí v kuchyni, nebo vytvářejí vlastníma rukama domácí pohodu ve formě obrázků, keramiky či háčkovaných deček. Darujte jim sadu neobvyklého koření, vzácné oleje, nebo orientální jídelní servis s hůlkami. A k tomu něco, co bude jen a jen pro ně, třeba měsíční kámen pro jejich znamení.
LVU
Ať si kdo chce co chce říká, ať se váš Lev snaží cudně a skromně rdít v koutku, je to někde v hloubi duše malý milý ješita toužící po okázalosti. Ať už mu darujete cokoliv, nesmí to čpět laciností a všednem. Ale přes všechnu svou nápadnost a občasnou náročnost jsou to v hloubi duše malé hravé děti. Kromě luxusního parfému a značkové kabelky je možná potěší i roztomilý plyšák nebo vědomostí hra. Trefa do černého bude ovšem zlatý šperk ve tvaru kočkovité šelmy.
PANNĚ
Pečliví až úzkostliví, nekonečně pracovití, čistotní, výkonní a schopní. Lidé ve znamení nedotknuté Panny. Často bojují s časem, často se strachují o své zdraví. Dobrým nápadem na vánoční dárek bude kvalitní multivitamínový přípravek, zdravotní prádlo nebo ložní povlečení, diář, plánovací kalendář, diktafon, pořadač na dokumenty, výkonný vysavač nebo rovnou myčka na nádobí. Kosmetiku vybírejte v bio kvalitě a netestovanou na zvířatech.
VAHÁM
Jemní, citliví, usilující o harmonii. Mírotvorci a smiřovatelé s obrovským smyslem pro spravedlnost a slabostí pro krásno všeho druhu. Poznáváte je? Ano, kultivovaní lidé ve znamení Vah. Mají mimořádný a nevšední vkus, a pokud se netrefíte, váš dárek bude ležet ladem v šuplíku bez povšimnutí, nikdy vám to ale nevytknou. Zkuste hudební cédéčko, sbírku básní, hedvábný šál nebo sadu olejových barev i s plátnem na malování. Velkou radost udělá lístek do divadla nebo na koncert.
ŠTÍROVI
Impulsivní, vřelí, energičtí, vytrvalí. S touhou a vášní pronikat k podstatě věcí a s mimořádnou pamětí na dobré i zlé. To také jsou Štíři. Milují vše, co vytváří a podporuje atmosféru tajemna a záhadna. Svíčky, vonné tyčky, meditační hudbu, talismany, amulety, aromalampy, aromaoleje, knihy od Arnošta Vašíčka a Ludvíka Součka, stavebnice, hlavolamy… Ezotericky naladěný dárce se na nich zkrátka vyřádí.
STŘELCI
Rytíř bez bázně a hany, čestný muž a šlechtic, rocker a poslední skaut a Mohykán v jednom, to je Střelec. Milují všechny a vše a milují v daném okamžiku naplno. V dalším okamžiku ovšem… No, nebudeme jim ani sobě kazit svátky, viďte? Střelce lákají dálky, exotika a vše neobvyklé, spoustu dárků pro ně vám nabídnou obchůdky s etnickým zbožím. Může to být africký buben, havajská košile nebo rovnou zájezd na Bali.
KOZOROHOVI
Z dálky působí jako pedanti a suchaři a na této pověsti si občas potutelně zakládají. Ve výkonnosti jsou nedostižní a v trpělivosti až nepochopitelní. Mají suchý ale vážně chytrý smysl pro humor, zdobí je drsná krása a aristokratická elegance. Vládne jim Saturn, planeta času a proto si často potrpí na hodinky, hodiny, hrací strojky nebo starožitnosti. Radost jim uděláte historickým románem a lístkem na Verdiho operu. Dámy nadchnete luxusním parfémem nadčasové značky či klasicky rudou rtěnkou.
(Kozorozi na Věštírně – MIRKA kód 22 – věštba z tarotových karet,
NOOR kód 13 – astrologie a horoskopy, tarotové karty)
VODNÁŘI
Jejich čas teprve přijde. Až následující generace vždy pochopí jejich nadčasový způsob uvažování a progresivní postoje. Mají svůj svět a nevadí jim, že v něm občas zůstanou sami. Milují vítr ve vlasech, jachting, lyžování, jízdu na kole, plachtění, hudbu, stříbrnou barvu, letadla, moderní techniku, klasický rock, ticho, kvalitu v jakémkoliv provedení. Také moderní vybavení do kuchyně, stavebnice, skládačky a hlavolamy. Když budete v úzkých, kupte mu dvanáctiletou whisky ze skotské Whisočiny.
RYBÁM
Obětaví, empatičtí a citliví, rozervaní a neklidní, romantičtí a hned zase nepochopitelně tvrdí, i takoví mohou být lidé ve znamení Ryb. Ryba je archetypální symbol oběti a i tak se občas mohou cítit. Jako oběti světa, osudu, rodiny i sebe sama. Nejvíce je obdarujete svou láskou. Přívěskem ve tvaru srdce nebo medvídka, sbírkou básní nebo cédéčkem s tím „vaším“ ploužákem… To bylo tenkrát v Krumlově, pamatuješ, Lásko?
(zástupci Ryb na Věštírně –  Althea kód 12, Tarot a numerologie)

Příjemné nakupování a hodně radosti z obdarování přeje
Noor kod 13

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.