Vánoce jsou svátky lásky - Irena - výklad karet

Železnou nedělí začalo nejdelší období lásky v roce. Jste rozechvěni očekáváním, nervózní zda stihnete, co máte v plánu, přemýšlíte o dárcích, které potěší. Co si připomeneme, je právě láska. Má různé podoby, od pocitů euforie až po smutek a vyčerpání. A právě se smutkem, únavou a všelijakými frustracemi, musíte hned od začátku pořádně zatočit. Jak na to:
Systém.
Nedělejte nic na úkor spánku a odpočinku obecně. Mít na Štědrý večer napsáno na čele „konečně to mám za sebou“ není to pravé. V horším případě se rodina může o svátcích ze samých příprav kdy, kde a komu pohádat. Také nic neobvyklého. Takže, chce to systém. Napište si seznam všeho, co máte zařídit, udělat, pořídit. Pěkně na papír, i když si myslíte, že vše je jasné a víte. Budete překvapeni, jak se vaší hlavě uleví. Stačí mrknout na papír.
Naplánujte si včas návštěvy. Možnosti a potřeby blízkých se mohly za rok změnit. Nečtěte myšlenky, ani to nechtějte po druhých a v klidu se domluvte už teď.
Klid v duši.
Ukliďte si v duši – odpusťte. Jde o to, aby vám bylo dobře. Aby vás nic neužíralo, nejitřilo, nerozkládalo. To neznamená, že byste souhlasili s nějakým jednáním, začali se z ničeho nic kamarádit. Znamená to neškodit si. Udělejte to hned, na nic nečekejte. Odpusťte druhému, všem, všemu, sobě. Někdo použije vůli, protože k aktu puštění nějaké záležitosti se můžete rozhodnout. Ostatní, nejlépe každý, si denně odříkejte v duchu nebo nahlas: “Těm, kteří mi ublížili, odpouštím”. Nebo “odpouštím všem, kteří potřebují moje odpuštění. Já i oni jsme svobodní“, ” odpouštím sobě, odpouštím druhým“. Odpouštím. Formulace je na vás, nikoho a nic konkrétního nemusíte mít na mysli. Někdy je těžké myslet na někoho konkrétního, nevadí, nemyslete na něj nebo na to a použijte obecnou formulaci. Vaše podvědomí už bude vědět co s informací, zbavíte se pocitů, které vás zbytečně oslabují.
Pomozte si zapálenou svíčkou.
Pomoci vám může svíčka. Nemusíte u ní sedět, stačí ji zapálit a nechat dohořet. Svíčku nezhasínejte, hlavně nesfukujte. Stane-li se, zapalte novou. Je nutné, aby to, co si myslíte, mumláte, co se odráží negativního ve vašem dechu, čili prostoru ve vás a kolem vás zmizelo, bylo spáleno, nikoli fouknuto zpátky do éteru. Nelze-li to jinak, než že svíčku musíte zhasnout, zamáčkněte knot prsty, nebo plamen zakryjte tak, aby sám zhasnul.
Co vyšlete, to se vám vrátí.
Vesmírné zákony akce a reakce znáte. Už máte napsaný seznam? Pokud ano, vyslali jste jasná přání „tam nahoru“. Odpustíte-li vy, odpustí vám druzí. Zlepšení nálady čekejte za pár dnů a pak už jen růst klidu a vnitřní svobody. Takže vytrvejte, denně odpusťte. Začíná-li být chaos vaše druhé „já“, zastavte se, nepřivolávejte si „den blbec“. Přinuťte se vypnout mobil, běžte ven, spěte, dovolte své hlavě zpracovat informace a vesmíru pracovat za vás.
Vůně, kamínky, zdobení a talismany
Mějte je, používejte, vnímejte radost, vyhledávejte radost, smějte se. Vždyť je tu nejkrásnější období roku, Vánoce. Cítíte je ve vzduchu? Voní krásně.
S přáním klidu, radosti a lásky,
Irena.
irena1

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.