Valentýnská věštba lásky pro rok 2017 - Tarot

Co odhalí Tarot skrytých světů zamilovaným, zadaným i nezadaným?

Čerstvě zamilovaní
Devítka pohárů, Páže pentáklů, Velekněžka

Setkali jste se, našli jste jeden druhého a právě teď prožíváte nádherné dny, plné pohody, rozkoše a štěstí. Vychutnávejte si tyto chvíle plné silných energií, které plní vaše srdce radostí. Devítka pohárů je i kartou splněných přání a symbolem zdraví. Páže pentáklů vám vzkazuje, abyste se nebáli budoucnsti, váš nový vztah je sice na začátku, ale o to intenzivněji ho prožíváte. Nejraději byste byli pořád spolu, zajímáte se jeden o druhého a rádi byste o sobě věděli víc, toto poznání vám ukáže Velekněžka. Zapojte svoji intuici a hledejte odpověď ve svém srdci, ale pokud máte jakékoliv pochybnosti o svém novém protějšku, nebojte se požádat o radu zkušené. Jak bude váš vztah pokračovat? To vše závisí hlavně na vás – možná jen prožijete krásné zamilované chvíle, ale možná se z malé jiskřičky rozhoří velký plamen a vy jste potkali lásku na celý život.

Zadaní
Císařovna, Svět, Rytíř pentáklů

Loňský devítkový rok je úspěšně za vámi, váš vztah přežil i tuto těžkou dobu a nyní je před vámi začátek nového rozkvětu. Karta Císařovna spolu s kartou Svět symbolizuje období hojnosti, pohody, tvořivosti, lásky a spokojenosti. Právě nyní se můžete věnovat nejen rodině a dětem, ale hlavně jeden druhému – snažte se, aby Váš vztah nezevšedněl, dejte tomu druhému najevo, že si ho vážíte a že je pro vás ten nejdůležitější člověk na světě. Rok 2017 je i rokem nových nápadů a projektů, můžete pracovat i na zlepšení bydlení či si pořídit nové, vše, co si přejete, se vám bude postupně plnit. Pro páry, které touží po dítěti, je právě letos vhodný čas k založení rodiny. Toto přání by se vám mohlo splnit na romantickém víkendu či dovolené. Rytíř pentáklů ukazuje cestu ke šťastné budoucnosti vaší rodiny – je to hlavně věrnost, úcta, spolehlivost, čestnost, smysl pro zodpovědnost a hlavně vaše vzájemná láska.

Nezadaní
Dvojka mečů, Čtyřka pentáklů, Rytíř pohárů

Toužíte po lásce, chcete milovat a být milovaní, ale nemůžete zakotvit v pevném vztahu a připadáte si, že bloudíte v nekonečném kruhu? Dvojka mečů vás staví před jasnou volbu – přestaňte zavírat oči, nečekejte, že osud vše vyřeší za vás – je třeba podívat se pravdě do tváře. Důvodů, proč se v lásce nedaří, může být víc – prožili jste nevydařený vztah /či vztahy/ s nevhodným partnerem, máte na svůj protějšek velké nároky či jste se nechtěli vázat a tak jste promeškali vhodnou dobu a teď zjišťujete, že všichni kolem jsou zadaní, jen vy ne. Karta Čtyřka pentáklů vám vzkazuje, abyste zvážili situaci – opravdu chcete vážný vztah nebo vám single život vyhovuje a tak podvědomě navazujete krátkodobé, nezávazné vztahy, které můžete kdykoliv ukončit? Možná že si jen nevěříte a myslíte si, že vás pravá láska nepotká a tak se spokojíte se vztahem, který vám nevyhovuje s tím, že je lepší než nic. I to jsou další důvody, proč nejste v lásce šťastní. Nebojte se, je jen na vás, zda si svůj problém dokážete přiznat a vyrovnat se s ním a pokud to nezvládnete sami, nestyďte a požádejte o pomoc. Rok 2017 je rokem nových začátků, rokem, kdy se mají setkat vyrovnaní lidé, s uzavřenou minulostí, kteří jsou připraveni na novou lásku. Nebude to dlouho trvat a potkáte Rytíře pohárů, který přichází se srdcem na dlani, ochotný milovat právě vás.

Chcete se o budoucnosti svého milostného života dozvědět víc? Věštírna Květy Fialové a její nejlepší kartářky a věštci jsou pro vás online 24 hodin denně.

Šťastného Valentýna a rok plný lásky Vám přeje Althea, kód 12

Magie lásky, výklad tarotových karet, tři karty

Tarot skrytých světů – výklad karet 2017

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.