cena hovoru je 50 Kč za minutu

Úplněk v Měsíci sklizně

Plodná země nyní odpočívá v poklidu, obraz mrtvých a spících se odráží v západu. Hroby a hrobky obcházejí čarodějnice a duchové povstanou v Měsíci sklizně.
Úplněk v říjnu je znám jako Měsíc sklizně. Letos připadá na 16. října. Tento úplněk by nám měl přinést klid a stabilitu. Rituály bychom měli provádět hlavně na peníze, nové zaměstnání a karierní postup. Dále provádíme rituály na ochranu při cestování, rituály na štěstí, k zažehnání smutku, trápení a ukončení strachu a fobií.
Dnes vám tedy prozradím rituály hned dva.

První rituál je na ukončení negativních věcí.
Můžete jej provádět sami nebo i s celou rodinou. Potřebujete velkou šedou svíci, provázek pro každého účastníka a kotlík (krb nebo jiný oheň). Všechny rituální pomůcky musí být nové.
Zapalte svíčku a každý účastník ať na svém provaze uváže 3 uzle, do kterých sváže negativní věci, které již ve svém životě nechce. Potom svažte oba konce provazu tak, aby vznikl kruh. Poté protáhněte svůj provaz 3 krát nad svíčkou. V proti směru hodinových ručiček a odříkejte zaříkávadlo. Poté hoďte provaz do ohně, ať celý shoří. Představujte si negativní věci, které mizí z vašeho života.
(stůjte mimo kouř)
Zaříkávadlo:
Třemi uzly mě osvobodíš a dobrou energií posílíš.
S každým uzlem vztek a zloba ustává, moc stoupá, až je úplná.
Kruh negativity cítí žár, plamen spálí zlo, které v kouři stoupá.
Nechť se tak stane.

Druhý rituál už není nijak náročný a je spíše pro jednotlivce. Potřebujeme žlutou svíci a pár bylinek. Můžete použít i lepší čaj. Budeme potřebovat špetku levandule, heřmánku, malin a máty. Svařte si čaj, udělejte si pohodlí a zapalte svíci.
Odříkejte zaříkávadlo:
Tuto osobu smutek opouští, byla příliš dlouho sklíčená.
Přijme sebeúctu, naplní jí štěstí, potěší jí každý nový den, když vstává.
Pozitivní přístup je to, co chce páru, se štěstím a radostí je v tomto lektvaru.
Tento čaj zabrání smutku, tak si to přeji, tak se staň.
Přeji krásný úplňkový den.
Wargana Pavlína
magický pentagram, Lilith a Eva, magie svíček, kouzlo n lásku, věštění z karet online, nejlepší kartářka, výklad karet zdarma sám si vyložit na tři karty

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA