cena hovoru je 50 Kč za minutu

Uhranutí

Nedávno jsem zaslechla informaci v televizi, že církev bije na poplach. Prý je málo exorcistů a lidí posedlých ďáblem přibývá. Tato informace mě zaskočila a upřímně, i lehce pobavila. Ale donutilo mě to k zamyšlení. Sice jsem se s člověkem posedlým ďáblem ještě nesetkala, ale s uhranutými či prokletými lidmi čím dál tím víc. V poslední době vlastně pořád řeším různé energetické útoky a takzvanou černou magií. Čím více se o těchto tématech dočítáme a dovídáme, tím snad více lidé s těmito věcmi schází. Proč tomu tak je? O tom, co je černá magie, ví snad i malé děti ve škole. Patrně málokoho z nás napadne ještě dnes s někým manipulovat, vědomě k sobě někoho magicky poutat, či mu ubližovat. Ale mnoho lidí už nenapadne, že když naprosto spontánně vypustíte zlou myšlenku, je to skoro stejné, jako byste použili onen černý rituál.
Ráno potkáte nerudnou sousedku, která si v duchu řekne: „zlom si hnátu na těch podpatkách ty…“, ve veřejné dopravě vás sjedou pohledem další závistiví spolucestující, v práci si něco podobného řekne nepřejícná kolegyně a než se vrátíte domů, máte na sobě pěknou řádku kleteb. A pokud vám to ještě někdo dělá vědomě a opakovaně, a ve vašem okolí se pohybují nějací diskarnáti či jiní škodiči, jste ideálně oslabený jedinec a skvělý adept na pěknou energetickou temnou jízdu. No, a pokud máte stejné vzorce chování i vy sami, tak si tyto temnoty posíláte ve svém kruhu jak na tenise. Ano, je pravda, že vás může kdokoliv cizí vědomě či nevědomě proklít. Ano, je pravda, že takto oslabeni jste úžasný terč pro bytosti, které se živí ve vaší auře- ty temné. A pak je jen otázka času, kdy se vám přestane dařit, jste oslabeni zdravotně, z ničeho nic bouráte autem, odchází vám elektronika apod. Pak začnete propadat depresím a postupně je váš život jedna velká katastrofa. A bohužel často dojde k propuknutí nemocí, k úrazům, či ještě horším koncům. Je téměř nemožné, takovým útokům zabránit. Ale můžete se sami velmi dobře ochránit.
Za prvé:
vy sami se vyvarujte takových myšlenek. Co vysíláte- to přitahujete.
Za druhé:
ráno, než vyjdete mezi lidi, obalte všechna svá těla do pomyslné, neprodyšné koule bílé barvy. Pokud chcete ještě sichr- noste u sebe magická zrcátka, či křišťál.
Za třetí:
při večerní sprše si vždy představujte, jak ze sebe smýváte vše negativní, co jste za den nasbírali. Poproste Archanděla Michaela, aby svým mečem tyto negativní energie od vás odsekl.
Není tedy hned nutné volat exorcistu z Vatikánu. Pokud se budete řídit heslem: přej a bude ti přáno, zjistíte, že se vám do života dostane daleko víc, než pomocí černé magie a nenávistných, závistivých myšlenek. A entity dobra, světla, Andělé nebo jak je chcete nazývat, vám pomohou vždy daleko více, než entity temné.
Přeji všem jen dobro. Wargana Pavlína

uhranutí, kletba, černá magie

Wargana – výklad Tarotu, magie

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA