cena hovoru je 50 Kč za minutu

Test magických schopností

wargana-andelČasto se setkávám s tím, že se mě lidé ptají – jak poznám, jaké mám schopnosti? A má je každý? Jakým směrem bych se měla zaměřit, či která věštecká metoda, by mi nejlépe šla a seděla?  Je mou schopností výklad karet, nebo se mám zaměřit na horoskop? Mám se zaměřit na buddhismus, nebo šamanismus?

A tak jsem se rozhodla připravit takový malý test.
Pokud si najdete pár minut, dozvíte se, jakého typu jsou vaše schopnosti. A jakým směrem byste se měli nejlépe zaměřit.  Třeba lidé se šamanskými schopnostmi získávají z komunikace s duchy nebo se svými zvířecími spojenci, komunikací s přírodou a mají často léčitelské schopnosti. Lidé, které označujeme jako média, jsou zase schopná spojení s duchy, ale neumí se už třeba spojit se spirituálními silami Země jako třeba šamani. Empatici zase mají hluboké porozumění pro jiné lidi a umí se napojit na jejich vědomí či astrální tělo. A takto bychom mohli pokračovat dále. Takže pokud vás alespoň trošku zajímá, do jaké skupiny patříte vy, vezměte tužku a papír a jdeme na to. Poznamenejte si číslo otázky, na kterou odpovíte ANO.

 1. Stává se vám, že si běžně uvědomujete pocity ostatních lidí, nebo nač myslí?
 2. Máte pocit, že vás Vesmír sleduje, naslouchá či, že jste jeho nezbytnou součástí?
 3. Víte, co ten druhý řekne, ještě dřív, než promluví nebo na někoho pomyslíte a on se vzápětí ozve nebo ho potkáte?
 4. Měli jste venku v přírodě pocit, že vás cosi pozoruje nebo, že vnímáte cizí entity?
 5. Měli jste v přírodě pocit, že vás tam něco nechce?
 6. Byli jste někdy v divočině nebo ve volné přírodě a našli jste místo, ze kterého máte pocit, že vás chrání?
 7. Máte zvláštní pocit na těle, když se k vám někdo přiblíží? Jako by vás šimralo v břiše?
 8. Míváte svíraví pocit v břiše, když jste na nějakém místě či v budově?
 9. Když poprvé někam vstoupíte, vycítíte atmosféru místa a náladu lidí?
 10. Věříte, že když si něco intenzivně přejete, že se vám to splní?
 11. Stalo se vám, že jste někam přišli a cítili jste energie jiné bytosti a tušili jste, že nejste sami?
 12. Slyšeli jste někdy myšlenky jiného člověka?
 13. Existují lidé, jejich fyzická přítomnost je vám nepříjemná, protože prostě nesnesete energii, která toho člověka obklopuje a vyzařuje z něj?
 14. Setkali jste se s duchem?
 15. Probudili jste se s tíží na prsou, či na jiném místě na těle, nebo s pocitem něčeho strašného, přesto, že vám nic nebylo a neznáte žádnou přímou souvislost s vaším pocitem?
 16. Vnímáte jako zázrak to, že jsme se vůbec zrodili a že jako lidé jsme?
 17. Máte tak živé sny, že často nevíte, zda se stali, či dokonce jsou přímo věštecké?
 18. Míváte pocit, že něco, co se právě stalo, jste už někdy dávno prožili?
 19. Když usínáte, vídáte tváře či oči nebo lidem podobné tvory a máte pocit, že vás pozorují?
 20. Měli jste někdy pocit, že vaše tělo putovalo, aniž byste se pohnuli?

Pokud jste kladně odpověděli na otázky 1 3 7 8 12, jste EMPATIK.  Máte schopnost se vcítit skoro do každého člověka. Umíte vidět jeho auru a mohli byste pomocí tohoto vidění třeba léčit. Vnímáte pravé emoční potřeby lidí.  Pokud vás to zaujalo a chtěli byste se ve svém daru zdokonalovat, trénujte vidění aury a vše spojené s čakrami a jejich rozvíjením.  Pozor na vstřebávání cizích problémů a nečištění svého nitra. Mohli byste snadno vyhořet.

Pokud jste kladně odpověděli na otázky 2 10 16 18, jste PŘENOSOVÝ KANÁL.  To je psychická schopnost přenosu informací a energií z nadvědomí. Nejčastěji se tak děje přes „třetí oko“, ale nemusí to být vždy pravidlem.  Dostáváte informace přímo s vesmíru. Pokud chcete na své schopnosti pracovat, doporučuji pomocí meditace čistit čakry a rozvíjet schopnost svého přenosu. Pokud si nejste úplně jistí, jak na to, naše kartářky vám rádi vše vysvětlí a pomohou.

Pokud jste odpověděli kladně na otázky 11 14 15 17 19 20, jste MÉDIUM.  Vaše schopnosti jsou založené na tom, že se dokážete spojit s různými entitami. Jste schopni vídat duchy, promlouvat s anděly a jinými bytostmi. Tady už je poněkud složitější rozvíjet bez pomoci tyto psychické schopnosti. Komunikace s duchy má svá pravidla a i andělské bytosti, i přes svou čistotu mají své podmínky komunikace. Třeba pomocí čísel nebo andělských run. I zde doporučuji vyhledat odborníky na slovo vzaté.

Pokud jste odpověděli kladně na otázky 4 5 6 9 13, jste ŠAMAN. Vnímáte přírodu a energii rostlin a živočichů. Vaše napojení na přírodu je tak silné, že zde hledáte sílu i útěchu. Vaše intuice, kdy doslova umíte předcházet nebezpečí, dokonce zachránit životy, pramení z vašich šamanských předků. Ti se uměli napojit na divoká zvířata a na jejich instinkty. Také můžete mít dobré léčitelské schopnosti. Doporučuji vám vzdělávat se v tomto oboru a často sami na sobě pracovat ve volné přírodě. Věnujte se studiu bylinek a přírodní léčby.

Může se vám stát, že se najdete ve více skupinách. Pokud tomu tak je, najděte si pro začátek pouze jednu skupinu studia a zdokonalování svých schopností. Postupně si přidávejte i ostatní. Ať se nezahltíte. Přeji vám hodně štěstí.

WARGANA – výklad karet online, numerologie

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA