cena hovoru je 50 Kč za minutu

Taroty pro zamilované

Vykládáme Taroty pro zamilované nebo pro ty, kteří lásku hledají, či ve vztazích něco řeší.

V červenci nastává odlehčení, souvisí to s cestováním, s poznáváním jiných lidí a s tím, že se například na svůj stávající vztah můžeme podívat z nadhledu, já s oblibou používám termín – z Andělské perspektivy. Máme možnost z nefunkčního vztahu odejít nebo se konečně rozhodnout, kterému partnerovi nebo partnerce dáme přednost. Určitě se nevyplatí koulet vztahy a lásky na dvě strany, protože pro čistý život má člověk být pouze s jedním životním druhem a věk zde není rozhodující. Věk je jen číslo a je známá věc, že existují šedesátiletí mladí duchem a třicetiletí staří mladí. A láska kvete opravdu v každém věku.

Energie – životní síla nám je nyní v létě nabízena štědře přímo z nebe. My jí ale někdy nevnímáme a jedeme si slepě jen to své. Zařaďme nyní do svého života cvičení, meditace, pobyt v přírodě. Kdo vnímá duchy přírody, může se posadit nebo rovnou se položit na zem v lese nebo na rozkvetlé louce a povídat si v duchu s vílami, lesními mužíčky i s duchy stromů. Pro každého z nás mají svá poselství.

V meditaci požádejme své vyšší vědomí o pomoc při řešení problémů ve vztazích. V této době bude většina lidí řešit vztahy, ať již partnerské, tak i přátelské a pracovní. Hodně nových lidiček nám přijde do života a s hodně přáteli se i rozloučíme při změně práce nebo i bydliště.

Karty říkají – nebraňme se změnám – ať již jde o změnu práce, bydliště, ale přijdou i žádosti společného bydlení i o ruku. Očekáváme mnoho svateb, lidem dochází, že rodina a potřeba být s blízkými v opravdu úzkém vztahu, je to nejdůležitější v životě. A důležitá je vzájemná podpora v rodině.

Měli bychom být nad věcí, dodržovat zdravý životní styl, být laskaví k ostatním a vážit si i zdánlivých samozřejmostí, jako je střecha nad hlavou, jídlo, oblečení, a hlavně vážit si svého zdraví a udržet si jej.

Karta Svět říká, že situace ve společnosti se zlepší a že každý má začít u sebe a stát se nejlepší verzí sebe sama. Ke svým láskám buďme tolerantní a važme si jich.

Výklad platí pro všechny, kteří ho čtou.

 

www.vykladzive.cz


Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA