cena hovoru je 50 Kč za minutu

Tarotový výklad na listopad

Na začátek listopadu jsem vytáhla kartu ESO POHÁRŮ.
Po pohodovém říjnu pokračuje i pohodový začátek listopadu. Ovšem s vibrací měsíce listopadu, už to tak úplně samo od sebe nepůjde.
Od 1. – 11. 11. budeme mít možnost nových začátků a to hlavně ve vztazích a v lásce. Srovnají se domácí vztahy, uvolní se napětí v rodinách. Celkově budeme pociťovat klid a harmonii, ale budeme se muset o to zasloužit. Nesmíme podlehnout svému egu. Pokud je někde problém nebo nedorozumění, můžeme za něj i my. Je nutné si přiznat vlastní chyby. V tomto období budeme opravdu plodní a to jak fyzicky, tak i duševně. Jsme schopni vymyslet nové projekty, budeme doslova hýřit nápady. Ve škole a v práci nás čeká úspěch a štěstí, ale opět podotýkám – samo to úplně nebude. Musíme se snažit.
7. 11. nás čeká novoluní. Dnes budou mít všichni tendenci být sobečtí a egoističtí. Opatrně i na pomluvy a rány pod pás. Budeme mít tendenci k přecitlivělosti a k tomu si vše brát osobně. Odložte podepisování smluv a neriskujte. Také opatrně až do 11. 11. na hrozící riziko požárů, popálenin a podobných úrazů. Raději bychom se měli vyhnout i solárku. Pokud se chcete věnovat nějaké úplňkové magii, můžete provádět rituály na obrat ve štěstí a splněná přání.

12. – 19. 11. Na toto období jsem vytáhla kartu KRÁLOVNA PENTAKLŮ.
Tato karta obvykle značí nějakou osobu – ženu, ale my se zaměříme na všeobecný význam karty.
V tomto období budeme stát pevně nohama na zemi. Budeme řešit praktické věci, zázemí a pracovní stránku našich životů. Bude se nám dobře dařit a to i finančně. Uzavřené projekty či přátelství, ale i vztahy jsou na dlouhou dobu. Pokud máte před sebou důležité rozhodnutí a nevíte zrovna jak se zachovat, zůstaňte věrni sami sobě. Zbytečně nic nehroťte, je lepší nechat věci, aby se občas událi sami. Oddanost, věrnost, loajálnost, píle a trpělivost. To jsou ty pravé postoje pro toto období. Pak přijde prosperita ve všech oblastech života.
Vyvarujte se půjčování peněz. Hrozí riziko, že bychom nebyli schopni peníze vrátit. Nebo by nám nebyly vráceny. Pozor na nevěru ve vztazích, nezůstala by bez následků. Neřešte malicherné věci. Pozor na vypočítavé lidi okolo nás. Dámy, zabývejte se více sami sebou, jděte na kosmetiku, masáž, ke kadeřnici, zkrátka hýčkejte si své tělo. Co se týče zdraví- nezapomínejte i na preventivní gynekologickou prohlídku.

20. – 30. 11. Na toto období jsem vytáhla kartu MÍRNOST.
V tomto období budeme mít pocit, že se toho zas až tak moc neděje. Zdánlivě. Ono se totiž děje, ale vše je víceméně řízená a dlouhodobá záležitost. Vše je na správné cestě. Jen to potřebuje krapet času a uzrát. Po pracovní stránce spíše lehce stagnujeme, jsme šetrnější a zbytečně nerozhazujeme. Nicméně to neznamená, že se nám musí dařit špatně. Víceméně jen čekáme, jakým směrem se některé věci budou vyvíjet.
Co se týče vztahů a rodiny stále převládá harmonie. Jen občas musíme být hodně taktičtí a přizpůsobiví. Nenaléhejte na partnera. Vše má svůj správný čas.
23. 11. nás čeká úplněk. Spíše doporučuji se věnovat meditacím, než magickým rituálům. Zapracovat bychom měli na posílení trpělivosti, otevírání dalších životních cest.
V tomto období zbytečně neutrácejte, nespěchejte, nikoho nikam netlačte. Zároveň ale není vhodná doba na zbytečné prodlévání. Také se nemotejte do věcí, do kterých vám nic není. Pozor na deprese a pocity marnosti a méněcennosti. Jsou to zbytečné emoce.
Přeji všem krásný listopad.

Věštírna Květy Fialové

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA