cena hovoru je 50 Kč za minutu

TAROTOVÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN OD 3. ČERVNA DO 9. ČERVNA 2024

VELEKNĚŽKA

Tato karta v podstatě značí příznivý průběh všech událostí. Můžeme si v klidu užívat dny, tak jak plynou. Čeká nás taková lehká příprava na prázdniny a dovolenou. Zřejmě budeme dovolenou řešit a plánovat.

Práce: Po pracovní stránce nás čeká pohodovější a klidnější týden. Uděláme co máme a ještě nám zbyde čas a energie, abychom se mohli věnovat svým zájmům. Zdokonalíme se v tom, co nás zajímá a baví. Zřejmě natrefíme i na nějaký fígl, co nám ulehčí práci v budoucnu. Nové věci moc rozjíždět nebudeme. Čeká nás dokončení starých restů, věnovat se úklidu a dávat do pořádku papíry apod.  Povětšině budou všichni zahledění lehce do sebe, ale ne zle. Spíše jsme zamyšlění a hledíme si svého. Pokud se snažíme být nezavislí a rozvíjet soukromé podnikání, povede se nám dobře. Nejlépe se bude dařit vědcům, zdravotníkům, psychologům, vyučujícím a uklízecím firmám.

Vztahy: Ve vztazích dojde k určitému porozumnění dlouhodobého vývoje a k rozuzlení a vyjasnění nějakých starších špatně pochopených situací. Budeme se snažit pochopit chování nejen partnera, ale i ostatních členů rodiny a přátel. Do konce bychom mohli přijít i na nějaké dlouho ukrývané tajemství. Jsme velmi vnímaví. Můžeme se setkat i z určitým věsteckým snem či s rozvíjením intuice jako takové. Pokud vás dlouho trápí nějaký nedořešený rozhovor s partnerem, či nutnost nějaké změny do hloubky, je ideální čas na mluvit a řešit. Vše proběhne v klidu, v pohodě a v dobré náladě.

Zdraví: Po zdravotní stránce by se měli mít na pozoru hlavně ženy. Jedná se o nemoci ženských pohlavních orgánů. Nemusí to však znamenat pouze negativní zdravotní stav. Je iedální období začít s léčením neplodnosti, plánování početí a umělého oplodnění. Celkově bychom si měli všichni dávat pozor na prochladnutí, záněty močového měchýře a ledvin.  


Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA