cena hovoru je 50 Kč za minutu

Tarotová předpověď na září

Na období od 1. do 10. 9. jsem vytáhla kartu SVĚT.
Na konec srpna platila slova – co má být spojeno, zůstane. Co se má rozpojit, padne. A v tomto duchu fungovaly opravdu všechny oblasti života. Karta Svět nám říká, že nás čeká období, kdy jsme na vrcholu všeho. Dokončujeme určitou etapu života, měli bychom být úspěšní, cítit se dobře a spokojeně. Završíme nějakou dlouhou životní cestu. Měli bychom si splnit sny a dostat se do cíle. Zaujímáme správný postoj. Co se týče práce a pracovních úspěchů, je vidět, že jsme vybojovali, co šlo. Můžeme očekávat úspěch, dokončení různých restů a projektů. Finanční odměna by na sebe také neměla nechat dlouho čekat. I nadále bychom měli mít našlápnuto správně. Ve vztazích teď budeme hodně řešit rodinu. Do slova a do písmene budeme doma. Věnovat se partnerovi a dětem. I doma by mělo převládat rodinné štěstí a pohoda. Nezadaní mají velikou šanci potkat životního partnera, nastává ideální období na sňatky a žádosti o ruku. Pokud máte chuť něco změnit, změňte svou image. Nový účes, oblečení a pod.
9. 9. nás čeká Novoluní a pořádně nás potrápí. Bolesti hlavy, nepříjemné myšlenky, deprese, zádumčivost. Pokud se chcete dnes cítit líp, jděte na masáž, kosmetiku a relaxujte. Maximálně doporučuji meditaci na uzdravení, uvolnění a uklidnění. Pokud budete mít opravdu chmurné myšlenky, žádejte Archanděla Rafaela o uzdravení duše i těla.

Na období od 10. do 22. 9. jsem vytáhla kartu 8 HOLÍ.
Čeká nás rychle plynoucí čas, plný změn. Vše se odehraje tak rychle, že si to ani pořádně nestihneme uvědomit. Celkově nás čeká období, kdy si budeme užívat společenských akcí, cestování a přátel. V pracovní sféře nás čeká až trochu zmatené období. Vše se najednou rozjíždí hrozně rychle a my musíme zvládat tempo, ukočírovat nadšení, rozčílení, spěch i stres, hrozí unáhlené, zbrklé jednání a nestálost. Doporučuji ovšem jednat, komunikace je teď nejdůležitější.
Počítejte, že budete muset i náhle vycestovat. Ve vztazích nás čekají lehké hádky a hašteření. Období není vhodné pro důležité kroky jako sňatek a zásnuby, ale spíše k ujasnění si svých myšlenek a cílů. Pozor na zbytečné žárlivosti. Nově počínající vztahy budou plné vášně a milostného vzplanutí. Ale i v dlouhotrvajících vztazích je možné rozdmýchat plamen vášně. Co se týče zdraví, pozor na úrazy a hazard za volantem. Nespěchejte!

Tarot

Na období od 23. 9. do 30. 9. jsem vytáhla kartu 9 HOLÍ.
Ještě včera vše frčelo, jak na horské dráze a my byli nadšení, co vše se děje. Teď přichází období, kdy se bude muset zpomalit. Bohužel i dost nechtěně. Blíží se období, kdy musíme být na pozoru. Jakoby se uzavřeme sami do sebe a budeme pozorovat svůj vlastní život z jakési ulity. Máme pocit ohrožení a automaticky zaujímáme postoj plný vzdoru. Pokud řešíte nějaké úřední záležitosti či soudní jednání, počítejte s odročením a překážkami, které se z ničeho nic objeví. Po pracovní stránce je vše bez hnutí. Nikdo nemá chuť se do ničeho hrnout, ani nic sám od sebe, pokud nebude vysloveně muset, neudělá. Teď nepočítejte s nějakými valnými novinkami. Může se stát, že dokonce budou nějaké projekty zrušeny nebo odvolány. Co se týče vztahů, máme pocit, že se ostatní chovají nedostupně a urážlivě. Celkově panuje konfliktní nálada. Naprostá většina z nás má za sebou nějakou špatnou vztahovou zkušenost a ta se momentálně snaží vyplout z minulosti na povrch a děsí nás. I když se v podstatě nic hmatatelného, co by nás skutečně mohlo děsit, neděje.
Co se týče zdraví, celkově nám není dobře. Jsme unavení, otrávení a máme depresivní náladu a necítíme se. Nadopujte se vitamíny a relaxujte.
25. 9. nás čeká Úplněk. Pokud se budete zabývat nějakou magickou činností, udělejte rituál na splněná přání. Hlavně co se týče práce a zlepšení a upevnění pracovní pozice.

Přeji všem krásné září.
Věštírna Květy Fialové

ern a bl magie koka mval koka

Wargana – výklad karet

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA