cena hovoru je 50 Kč za minutu

TAROTOVÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN OD 8. SRPNA DO 14. SRPNA 2022

8 POHÁRŮ

 

Tato karta všeobecně značí, že se budeme muset s něčím nebo s někým rozloučit. Loučení bude smutné a bolestivé. Máme silný pocit nejistoty, jsme pasivní a mnozí z nás zaplatí za své chyby z minulosti.

 

Práce: Tento týden nás čeká změna v zaměstnání. Bohužel to bude znamenat po většině ztrátu zaměstnání nebo ukončení podnikání. Odstoupíme od nějakých projektů a spoustu věcí začneme přehodnocovat. Zatím jsme jenom unavení, zklamaní a smutní. Až nás přejdou tyto pocity, dojde nám, že tato ztráta nemusí být úplně smutná a bolestivá. Je nutné si uvědomit, že dlouhodobě nebylo už možné kráčet stejnou cestou a je potřeba učinit radikální a nutné změny.

 

Vtahy: I ve vztazích dojde k velkému přehodnocení. Zvláště, pokud jsme dlouhodobě žili v nějaké lži, nevěře anebo dokonce vědomě setrvávali v milostném trojúhelníku. Procitneme. Uvědomíme si, kdo nás dlouhodobě jenom využívá nebo nám škodí. Najdeme sílu si říct dost ve vztahu plném násilí a ukončí se i dlouhodobě nevyhovující vztahy, které už jenom přežívaly. Rozloučíme se s lidmi, kteří pro nás hodně znamenali, ale už nemají v našem životě co dělat.


 

Zdraví: Tento týden bychom měli být opravdu opatrní, hrozí pobyty v nemocnicích, celkové vyčerpání a ztráta energie. Pozor na bolesti hlavy a srdce.


Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA