cena hovoru je 50 Kč za minutu

TAROTOVÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN OD 7. DO 13. ČERVNA 2021

KARTA POSLEDNÍ SOUD

Všeobecně nám tato karta říká, že nás čekají nové možnosti a příležitosti. A jak se k tomu postavíme, bude jen naše volba. Je nutné se podívat na všechny záležitosti z jiného úhlu pohledu.

Práce - i když už to vypadalo vše beznadějně, čeká nás úspěch. Šťastný konec. Studenti složí i ty nejtěžší zkoušky, dokončíme staré projekty a splníme si staré cíle, dokonce i ty, které už dávno vypadaly ztraceně. Zároveň se nám otevřou úplně nové možnosti. Abychom se skutečně dobře chopili příležitosti, je nutné zaujmout nový postoj. Musíme radikálně změnit starý přístup, udělat definitivní tečku za minulostí, učit se novým věcem a dát prostor novým příležitostem. Je potřeba odhodit strach a nebát se i zariskovat. Čeká nás pokrok a postup vpřed, některé dokonce i povýšení.

Vztahy : Tento týden přináší ideální příležitost se osvobodit od nefunkčních vztahů, udělat velkou tečku za minulostí, skončit se vším, co nám brání se posunout dopředu. Můžeme prozradit někomu staré tajemství, které nás trápí nebo se za něj možná i trochu stydíme. Přijde úleva a uvědomíme si, že už jsme to dávno překonali. Najdeme nový způsob, jak úspěšně pořešit problémy ve vztahu. Možná i vzkřísíme skoro mrtvý vztah, nebo se vrátíme k bývalému partnerovi. To ovšem jen v případě, že tyto vztahy mají ještě potenciál. Je ideální doba počít dítě a také se hodně dětí narodí dříve.

Zdraví : Tento týden nás mohou potrápit bolesti zad a zubů. Dlouhodobě nemocní se naopak uzdraví a ukončí neschopenky. Je ideální čas si domluvit pobyt v lázních nebo léčebné procedury, zkrátka měli bychom si dopřát rekonvalescenci.Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA