cena hovoru je 50 Kč za minutu

TAROTOVÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN OD 24. DO 30. SRPNA 2020

TAROTOVÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN OD 24. DO 30. SRPNA 2020

KARTA 2 PENTAKLY

Všeobecně nám karta říká, že jsou věci opět v pohybu, Víme co chceme a cíl je v dohledu. Překážky před jeho splněním zvládáme hravě a radostně. Výborně vše koordinujeme a zvládáme tak víc věcí najednou. Nejlepší bude brát věci spíše s humorem, ne však lehkovážně.

Práce: vracíme se do svého tempa a to co se nám zdálo v minulosti jako neřešitelné a nebo nesnesitelné je najednou pryč. Opět můžeme ukázat své organizační schopnosti a doslova zazářit svým uměním improvizovat a flexibilitou. Najednou se ukazují nové možnosti a otevírají se nové obzory. Pozor na dlouhé váhání a nebo naopak neuvážený risk. Vaše jednání musí být vždy harmonické a vyvážené, jinak hrozí ztráta peněz a příležitosti.

Vztahy: počínající vztahy jsou poněkud vrtkavé. Spíše se bude jednat o nezávazný flirt. Ale to neznamená, že nemůže být přínosný. Ani milostné trojúhelníky se moc nevyřeší. Pokud čekáte na rozuzlení nějakého takového vztahu, nepřijde. Partner bude dál pendlovat mezi vámi a třetí stranou. Tento týden to raději moc neřešte a zbytečně netlačte na pilu.

Zdraví: pohybujte se, relaxujte, věnujte se jakémukoliv rekreačnímu sportu, tančete, ale nic nepřehánějte, mohli byste si totiž přivodit potíže s dolními končetinami. Možné výrony, natažení svalů, úrazy kotníků a kolen.Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA