cena hovoru je 50 Kč za minutu

TAROTOVÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN OD 2. ŘÍJNA DO 8. ŘÍJNA 2023

ESO POHÁRŮ

Všeobecně tato karta znamená nějakou příležitost nebo nový počátek. Jedná se počátek něčeho, co potěší vaše srdce. Pocity tohoto týdne budou krása, harmonie, vnitřní mír, radost, spokojenost , štěstí a počátek lásky. Pozor však na přecitlivělost, sebelítost a utápění se v minulosti.

Práce: Tento týden nás bude práce více než těšit. Máme dost energie a tvořivou náladu. Nejen, že máme potřebu za sebou vidět kus odvedené práce, ale i každou svou činnost budeme vnímat spíše jako poslání a budeme vše dělat s láskou. Zvládneme toho udělat opravdu dost. Proto nic neodkládejte. Byla by škoda tento čas a energii nevyužít. Složíme úspěšně zkoušky, naše projekty a plány dopadnou výborně. Máme chuť přestavět dům, předělat zahradu, zkrátka zvelebovat svá obydlí. Povede se nám splnit si nějaký svůj pracovní sen. Dařit se bude všem umělcům, všem tvůrčím činnostem, cukrářům a prodejcům všech možných druhů nápojů včetně čaje a kávy.

Vztahy: Ve vztazích nás čeká krásný týden. Užijeme si spoustu milostných chvilek, dočkáme se příjemných gest od partnera, ale i od blízkých lidí. Nezadaní mají velikou šanci potkat partnera, počínající vztah bude opravdu vřelý a dostane se nám příležitosti se zamilovat. Může se opravdu jednat o začátek šťastného partnerství. I dlouhodobé vztahy budou plné lásky a štěstí a krásných prožitků. V rodinách bude panovat klid, otevřenost ,vřelost a příjemná atmosféra. Prožijeme opravdu krásné podzimní období.

Zdraví: Cítíme se dobře jak po fyzické tak i po psychické stránce, jsme sice přepracovaní, ale je nám fajn. Jsme plodní a ženy snadno otěhotní. Pokud plánujete miminko, je ideální čas. Pozor na přejídání a přesycenost nápoji.


Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA