cena hovoru je 50 Kč za minutu

TAROTOVÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN OD 19. ZÁŘÍ DO 25. ZÁŘÍ 2022

TŘI POHÁRY

Všeobecně tato karta značí štěstí, radost, oslavy a úspěch. Týden nám uteče jak voda, lehce, hravě a pohodově. Všeobecně bude mezi lidmi panovat dobrá nálada.

Práce: Po pracovní stránce nás čeká uznání, povýšení, nebo úplně nová, ale dobrá nabídka práce. I soukromníkům by se mělo dobře dařit a zakázky se jen pohrnou. Je možné uzavřít nové obchody, dobře investovat, či vyřešit nějaký dlouhodobý problém, a to vítězně pro nás. Zvláště dobře se bude dařit umělcům a hercům. Lidé se budou chtít co nejvíce setkávat ve společnosti, kde bude veliká šance se seznámit s někým hodně důležitým. Nebojte se navazovat kontakty a nová přátelství/ šance bude i v současných omezených podmínkách.

Vztahy: Vztahy jsou spokojené a láskyplné. Rodiny budou držet při sobě. Pokud jste měli nějaké neshody či spory, je možnost je uzavřít a začít na novo. Zvláště budou držet matky s dcerami. Také se narodí více dětí či se povede počít miminko. Sňatky, které se uzavřou v tomto týdnu budou trvalé a manželství bude šťastné a spokojené. Společenská setkání přinesou jen ovoce a nezadaní mají velkou šanci se seznámit. Také rodinné oslavy budou povedené a všichni se budou dobře bavit.

Zdraví: Tento týden si budeme užívat život plnými doušky, a to by se mohlo podepsat na našem zdraví. Pozor na podrážděný žaludek, žlučníkové záchvaty a přetížená játra. Na druhou stranu se uleví dlouhodobě nemocným a spousta z nich by se mohla vyléčit na trvalo. I lékařské zákroky a operace budou úspěšné a bez komplikací.


 


Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA