cena hovoru je 50 Kč za minutu

TAROTOVÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN OD 18. ZÁŘÍ DO 24. ZÁŘÍ 2023

DĚVET POHÁRŮ

Všeobecně tato karta znamená, že nás čeká příjemný a velmi úspěšný týden. Cítíme se dobře a celistvě. Jsme šťastní a spokojení. Pokud máme ještě to štěstí, že nás čeká ještě dovolená, bude probíhat naprosto perfektně. Využijte veškeré volno k výletům a k času s rodinou a přáteli.

Zaměstnání: V zaměstnání vládne klid a pohoda. Jsme všeobecně dobře naladěni a to se odráží i na našich výsledcích. Můžeme být spokojeni a to nejen sami se sebou, ale i s kolegy, zaměstnanci a klienty. Naše píle a dlouhodobé snažení bude konečně odměněno. A to nejen v podobě větších příjmů, ale i pochval. Potíže a nepříjemnosti jsou zažehnané. To nejhorší už máme za sebou. Můžeme klidně na chvilku zvolnit a užívat si pocit spokojenosti. Je nejlepší doba pro posun dopředu. Začněte plánovat budoucnost.

Vztahy: Čas léta a letní pohody je sice skoro již za námi, ale i tak nás čekají příjemné a zajímavé setkání. Potkáme nové přátele a dlouhodobě nezadaní budou mít štěstí v lásce. Využijte volný čas na maximum a choďte co nejvíce mezi lidi. Dlouhodobým vztahům prospěje komunikace. Jděte s partnerem na večeři a pořešte s ním, co vás dlouhodobě trápí. Nezapomeňte večer zakončit romantikou. Ženy mohou snadno otěhotnět, pokud plánujete potomka, je ideální čas. Období přeje lásce, příjemné rodinné atmosféře, harmonii a setkáním s přáteli, proto věnujte blízkým osobám maximum času.

Zdraví: Máme dobrou náladu a celkově se cítíme velmi dobře. Pozor pouze na přejídání a nezřízené holdování alkoholu. Občas by nás mohl potrápit žaludek a těžší trávení. Je ideální doba na sport a lehčí dietu.


Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA