cena hovoru je 50 Kč za minutu

TAROTOVÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN OD 15. KVĚTNA DO 21. KVĚTNA 2023

SVĚT

Všeobecně tato karta znamená, že naše úsilí či naše snahy jsou buď na dobré cestě a nebo jsme skoro u konce našeho snažení. V podstatě jsme na určitém vrcholu, ale zda naše cesta může ještě někam pokračovat a nebo je to definitivní konec, se víceméně ukáže v nejbližších dnech.

Práce: Tento týden bychom měli dokončit spoustu restů a věcí, do kterých se nám moc nechtělo a které jsme odkládali. Daří se nám poměrně dobře a máme pocit bezpečí a jistoty. Podle všeho to vypadá, že jsme na správném místě v zaměstnání, které nás baví a uspokojuje. Tady a teď jsme na vrcholu své momentální kariery. Ale také to znamená ,že pokud chceme postupovat dál, je klidně možné, že už musíme hledat jiné místo. Většího posunu už patrně neuděláme. Je potřeba zvážit, zda nám to stačí nebo co by nás vlastně ještě bavilo a čeho bychom ještě rádi dosáhli. Pokud rozhodujeme o jiném zaměstnání, je ideální doba. Dobře se bude dařit profesím spojeným s létáním, umělcům, filosofům, psychologům a povede se uzavřít výhodné zahraniční obchody.

Vztahy: I v tomto týdnu budou pokračovat poměrně příjemné a partnerské energie. Cítíme se šťastní a nejen ve vztahu s partnerem, ale i v rodinách bude příjemná harmonická atmosféra. Nezadaní mají velikou šanci potkat buď celoživotního partnera nebo minimálně partnera na hodně dlouhou dobu, který je velmi ovlivní na její životní cestě. Sňatky uzavřené v tomto týdnu mají velikou šanci že by mohly být celoživotní.

Zdraví: Naše tělo se velice dobře regeneruje. Je ideální čas na odpočinek, rekonvalescenci, ale i na plánované operace. Jakékoliv plastické operace a zkrášlovací procedury dopadnou nad očekávání dobře.Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA