cena hovoru je 50 Kč za minutu

TAROTOVÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN OD 14. SRPNA DO 20. SRPNA 2023

KRÁL PENTAKLŮ

Všeobecně tato karta značí osobu muže. Buď staršího, než jsme my sami nebo vysoce postaveného ve společnosti. Nás však bude více zajímat energie této karty. Ta nám říká, že celý tento týden budeme hledat hlavně jistotu a prosperitu.

Práce: Tento týden se bude velmi dobře dařit soukromému podnikání. Budeme praktický, pragmatičtí a autoritativní. Potkáme spolehlivé lidi a konečně se nám začne dobře dařit. Hlavně mužům, kteří jsou manuálně zruční, poctiví a pracovití. Všeobecně dobře se povede stavebním firmám, prodejcům nemovitostí a prodejcům vybavení domácností a nábytku. Hodně lidí bude toužit nejen po praktických věcech, ale i po luxusnějších kouscích do svých domů. Také obchodníci, kteří obchodují na burze si hodně přilepší. Ovšem, musí zůstat naprosto praktičtí a nohama pevně na zemi. Pozor na svody snadných příjmů. Zrovna tak se nám hrubě nevyplatí jakákoliv závist, snaha někoho ošidit, chovat se hrubě nebo chamtivě, či někoho chtít uplácet. Oceněna bude poctivá, tvrdá dřina a znalosti v oboru.

Vztahy: Vztahy budou i nadále celkem pohodové. Mezi lidmi stále panuje dobrá nálada a celkem dobré budou i vztahy na pracovišti. Jsme obklopeni věrnými přáteli, na které je spolehnutí. Pokud máme však v rodině nebo ve svém okolí panovačné muže, dají nám tento týden zabrat. Jejich sklony k žárlivosti a majetnictví způsobí nejednu hádku. Nezadané ženy potkají pohodového a vyrovnaného muže, staršího , než jsou ony samy a budou mít velkou snahu s tímto mužem utvořit pár. Bohužel se může často jednat o zadaného muže. Partneři, kteří v tomto období uzavřou sňatek, se dočkají šťastného a materiálně zajištěného vztahu. Nově vznikající vztahy by měli mít lehce pomalejší vývoj a je to tak dobře. Tento týden není dobré nikam spěchat. Ke všemu novému, co nám přichází do života, máme stejně lehkou nedůvěru.

Zdraví: Pozor na bolesti zad a kloubů. Namožené svaly a pracovní úrazy končetin. Muži by měli být opatrní na celkové vyčerpání.


Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA