cena hovoru je 50 Kč za minutu

TAROTOVÁ PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN OD 13. ČERVNA DO 19. ČERVNA 2022

DESET PENTAKLŮ

Všeobecně tato karta ukazuje určitý vrchol. Máme solidní základ, na kterém můžeme stavět. Čeká nás stabilní a pohodový týden, a to jak v rodině, tak v práci. Jsme šťastní a můžeme slavit.

Práce – tento týden by nás všeobecně čeká hojnost a bohatství. Nejedná se jen o finance, ale i dobré myšlenky a nápady. Naučíme se něčemu novému a důležitému, co obohatí naše vědomosti. Čeká nás vhodná doba pro změnu zaměstnání, či povýšení. Můžeme si finančně přilepšit. Uzavřít výhodný obchod. Sami můžeme něco výhodně koupit, či získat. Pokud pracujeme v rodinném podniku, začne se finančně dařit i našemu podniku. Jakmile se však začneme chovat k penězům lehkovážně, budeme hrát a sázet, přijdeme o peníze. Také není dobré peníze půjčovat. Velice dobře se bude dařit prodejnám s vybavením do domácnosti, s nábytkem a spotřebiči. Také restauracím a firmám zabývajícími se přípravou staveb a oslav.

Vztahy - vztahy jsou stabilní, zaběhnuté a dlouhodobé. Domov a rodina bude tento týden na prvním místě. V rodině si budeme vzájemně pomáhat. Dokonce i finančně. Čeká nás klidné a plodné období. Můžeme založit rodinu, ženy snadněji otěhotní. Období přeje sňatkům a novým vztahům. Pozor na zloděje, vykradení aut či domů. Hlídejte si své věci, hrozí i to, že bychom mohli něco někde sami zapomenout či ztratit.

Zdraví – tento týden nás patrně potrápí obezita a nemoci s ní spojené. Bolesti žaludku, střev a žlučníkové záchvaty. Pozor na přejídání a přemíru alkoholu.Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA